اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

سازمان هواپیمایی: موافق افزایش قیمت بلیت هستیم

رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام اینکه موافق افزایش قیمت بلیت هواپیما هستیم از ورود ۱۱ فروند هواپیمای باری پهن پیکر به کشور خبر داد.

به گزارش سایت طلا ، محمد محمدی بخش در حاشیه برگزاری مراسم گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر اینکه آیا تا پایان سال قیمت بلیت هواپیما افزایش می یابد و موضع سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه چیست، اظهار کرد: مصوبه شورای عالی هواپیمایی در خصوص افزایش قیمت بلیت هواپیما از مردادماه در ستاد تنظیم بازار است.

وی ادامه داد: افزایش قیمت بلیت حتی در شورای رقابت نیز مورد بررسی قرار گرفته و ما منتظر ابلاغ آن از سوی ستاد تنظیم بازار هستیم.

وی تاکید کرد: هرگونه افزایش قیمت خارج از مصوبه شورای عالی هواپیمایی که هنوز ابلاغ شده، غیرقانونی است. اخیرا نیز با ورود مقام قضایی با ایرلاین ها متخلف برخورد شد و وجه اضافه دریافتی باید به مسافران برگردانده شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری موافق افزایش قیمت بلیت هواپیماست در پاسخ به پرسش دیگر تسنیم درباره کاهش عمدی پروازها از سوی ایرلاین ها برای اعمال فشار جهت افزایش قیمت، گفت: وضعیت اقتصادی شرکت های هواپیمایی باید مورد توجه قرار گیرد.

محمدی بخش ادامه داد: کاهش عمدی پروازها از سوی ایرلاین ها واقعیت ندارد چون این کار به زبان آنهاست. به دلیل فصل زمستان مقداری از پروازهای داخلی کاهش یافته است.


وی در پاسخ به پرسش دیگر تسنیم در رابطه با تعداد ناوگان هوایی فعال کشور بیان کرد: در زمان حاضر 171 فروند هواپیمای فعال در کشور داریم و به تازگی 11 فروند هواپیمای باری نیز وارد کشور شده است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد