اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

طلا و سکه باز هم رکورد زد/ سکه 25 میلیون تومان!

نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز به دلیل نوسان نرخ ارز باز هم گران شد.

نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت:امروز قیمت طلا و سکه به دلیل نوسانات بازار ارز و خبرهای سیاسی،اقتصادی در سطح دنیا و همچنین افزایش تقاضا برای خرید سکه روند صعودی به خود گرفت.

وی معتقد است در حال حاضر نقدینگی و سپرده ها به سمت بازار ارز و طلا رفته است و افزایش تقاضا برای خرید یکی از عوامل بالا رفتن قیمتها شده است.

کارشناس بازار طلا ابراز امیدواری کردبا عرضه ۴۵۰ هزار ربع سکه طلا در بورس کالا از روز سه‌شنبه حباب سکه کاهش یابد و قیمتها روند کاهشی به خود بگیرد.

به گزارش سایت طلا،عرضه ربع سکه طلای بهار آزادی در بورس کالا در این مرحله بصورت گواهی سپرده ناپیوسته خواهد بود و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم بصورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

مطابق شرایط عرضه ربع سکه طلا در بورس کالا، تمامی اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند.

خریداران می‌توانند پنج روز کاری بعد از خرید سکه در بورس، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوط به بورس، بصورت فیزیکی معادل سکه‌های خریداری شده را تحویل بگیرند.

شربیانی گفت:قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی 1926 دلار ثابت ماند.در بازار ایران هم قیمت طلا و سکه به رکوردی جدید رسید به طوری که قیمت سکه طرح جدید با 500 هزار تومان افزایش ،سکه طرح قدیم با 500 هزار تومان افزایش،نیم سکه با 300 هزار تومان افزایش ،قیمت ربع سکه با 200هزار تومان افزایش،سکه های گرمی بدون تغییر ،هر گرم طلای 18 عیار نیز با 45 هزار تومان افزایش و هر مثقال طلا با195 هزار تومان افزایش نسبت به روز شنبه داد و ستد می شود.


قیمت طلا و سکه 2 بهمن ماه ماه 1401 در بازار ایران به شرح جدول زیر به تومان می باشد.

سکه بهار آزادی طرح جدید 25/000/000
سکه بهار ازادی طرح قدیم 23/600/000
سکه نیم بهار آزادی 14/600/000
سکه ربع بهار آزادی 10/000/000
سکه گرمی 5/200/000
هر گرم طلای ۱۸ عیار 2/169/989
هر مثقال طلای آب شده 9/400/000
اونس جهانی 1926 دلار
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد