اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

قسط تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن چقدر است؟ + تصویر

پیش‌بینی شده است تا پایان سال جاری ۴۸ هزار واحد از واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تحویل متقاضیان شود.

به گزارش سایت طلا، پیش‌بینی شده است تا پایان سال جاری ۴۸ هزار واحد از واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تحویل متقاضیان شود.

طرح نهضت ملی مسکن را دولت سیزدهم با هدف خانه‌دار کردن مردم کلید زد. در قالب این طرح، دولت وعده داد که تا پایان کار دوره ۴ ساله‌اش در ۱۴۰۴، ۴ میلیون واحد مسکونی تحویل متقاضیان بدهد. اخیرا نیز رئیس‌جمهور در مراسم آغاز عملیات اجرایی مسکن‌های ویلایی در یزد گفت که به رغم تاخیر در پیشرفت ساخت یک میلیون مسکن در هر سال، دولت مصمم است که تا پایان دوره چهارساله ۴ میلیون مسکن را به متقاضیان تحویل بدهد.

در حال حاضر میزان تسهیلات پرداختی در طرح نهضت ملی در روستاها ۲۵۰ میلیون تومان؛ مناطق شهری ۳۰۰ میلیون تومان؛ مراکز استان‌ها ۳۵۰ میلیون تومان؛ کلانشهرهای بیش از یک‌میلیون نفر ۴۰۰ میلیون تومان؛ و در تهران ۴۵۰ میلیون تومان است. اخیرا مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد که انتظار می‌رود سقف وام از ۳۵۰ میلیون تومان تا ۵۰۰ میلیون اضافه و زمان بازپرداخت نیز اضافه شود.

همچنین طبق وعده وزیر، در قالب طرح مسکن ملی در شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر، زمین ۲۵۰ متری و در روستاها زمین ۵۰۰ متری به متقاضیان داده می‌شود.

مطابق صحبت‌های اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن در مجموع ۳۱۲ هزار و ۶۹۳ واحد مسکن توسط بنیاد مسکن در نقاط مختلف شهری و روستایی در حال ساخت است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری ۴۸ هزار واحد از واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تحویل متقاضیان شود.


خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد