اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

افرادی که این ۴ نشانه را دارند، همسران خوبی نیستند

در حالیکه عشق می تواند بسیار لطیف، زیبا و شادی آور باشد در عین حال می تواند به شما آسیب بزند و یا حتی با احساسات شما بازی کند.

در حالیکه عشق می تواند بسیار لطیف، زیبا و شادی آور باشد در عین حال می تواند به شما آسیب بزند و یا حتی با احساسات شما بازی کند. خوشبختانه، برخی از علائم هستند که روابط ناسالم را تعریف می کنند و می توان با کمک آنها از آسیب جلوگیری کرد.

ما در سایت طلا ۴ نشانه برایتان آوردیم که نشان می دهد شما زوج خوبی برای هم نیستید.

۱. یکی از شما مالک یا کنترل کننده است

مرز باریکی بین مراقب بودن و مالکیت وجود دارد. اگر دوستان یا خانواده یکدیگر را بدون دلیل محکوم می کنید و یا سعی می کنید با انتقاد کردن از آنها، نگرش یکدیگر را نسبت به همه منفی کنید یعنی شما کنترل کننده هستید. یادتان باشد که هیچ کدام از شما نباید دیگری را مجبور کند که از خانواده و یا دوستانش فاصله بگیرد.

2. یکی از شما اهداف و رویای نفر دیگر را تخریب می کند

هدف داشتن در زندگی بسیار مهم است. انسان بی هدف، یک انسان بی انگیزه است که هیچ علاقه و امیدی به زندگی ندارد. اگر یک رابطه طولانی مدت و موفق می خواهید باید به دنبال کسی باشید که اهدافتان را نادیده نگیرد و به شما کمک کند که به رویاهایتان برسید . شما هم باید به همسرتان و اهدافش اهمیت بدهید در غیر اینصورت این رابطه سرانجامی ندارد و اگر تا آخر عمر هم باهم زندگی کنید حسرت آرزوهایتان را می خورید.

۳. یکی از شما برای اثبات عشقش خیلی تلاش می کند

یک رابطه ماندگار، به ابراز و دریافت عشق نیاز دارد. اما کلماتی که برای ابراز عشق از آن استفاده می کنید بسیار مهم هستند. اگر شما یا همسرتان از جملاتی مانند "من نمی توانم زندگی خود را بدون تو تصور کنم "اگر زمانی از هم جدا شویم خودم را می کشم" یا " زندگی من بدون تو معنایی ندارد" استفاده می کنید یعنی رابطه شما کاملا سمی است.


ابراز عشق افراطی ، به خصوص ابتدای یک رابطه، می تواند نشانه یک فرد وسواسی و کنترل کننده در زندگی شما شود.

۴. یکی از شما دیگری را دچار احساس گناه می‌کند

اگر شریک زندگیتان شما را به خاطر اینکه وقت نداشتید او را ببینید، سرزنش می کند و همیشه باعث می شود احساس گناه کنید، شریک مناسبی برایتان نیست. هر دوی شما اولویت های خودتان را دارید و گاهی اوقات مشکلی برایتان پیش می آید که مجبور می شوید از هم دور شوید یا یکدیگر را نبینید، اما این دلیل نمی شود که به یکدیگر احساس گناه و عذاب وجدان بدهید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد