سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیش بینی مقامات ارشد فدرال رزرو از توقف محرک پولی تا پایان امسال

سایت طلا : اکثر مقام های ارشد فدرال رزرو آمریکا اعلام کردند بانک مرکزی این کشور احتمالا تا اواخر سال 2013 میلادی بخشی از محرک پولی 85 میلیارد دلاری را متوقف خواهد کرد.به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ؛ فدرال رزرو آمریکا که در نشست سپتامبر خود با تصمیم مبنی بر ادامه اجرای محرک پولی بازارهای مالی و کالای جهان را شوکه کرده بود اکنون به نظر می رسد قصد دارد تا پایان امسال بخشی از این محرک پولی را متوقف کند.

بر اساس این گزارش برخی از مقام های فدرال رزرو بر این باورند که در نشست های آتی بخشی از محرک پولی متوقف خواهد شد. صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود نسبت به متوقف شدن محرک پولی آمریکا هشدار داده است.

تصمیم احتمالی فدرال رزرو برای متوقف کردن محرک پولی در حالی است که نرخ بیکاری این کشور هنوز بیش از 7.3 درصد است. به نظر می رسد دو نشست آتی فدرال رزرو تا پایان سال 2013 میلادی نقش مهمی در تحولات بازارهای جهانی و قیمت طلا خواهد داشت. در صورتی که فدرال رزرو محرک پولی را متوقف کند ارزش دلار افزایش یافته و قیمت طلا با کاهش روبرو خواهد شد.

صندوق بین المللی پول نیز پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی آمریکا امسال به کمتر از 1.6 درصد و سال آینده نیز به 2.6 درصد خواهد رسید./م

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا