سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1463.6
مظنه2,039,500
18 گرم470,800
ارزش سکه4,594,994
قدیم (بهار)4,620,000
جدید (امامی)4,668,000
نیم2,500,000
ربع1,600,000

کری: بحران مالی واشنگتن زودگذر است

وزیر امور خارجه آمریکا، چین و کشورهای جنوب شرق آسیا را برای مذاکره درباره دریای چین جنوبی در نشست همکاری‌های اقتصادی آسیا - اقیانوسیه تحت فشار گذاشته است.به گزارش خبرگزاری رویترز، شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن در نشست همکاری‌های اقتصادی آسیا – اقیانوسیه اعلام کرد: مناقشات بر سر دریای چین جنوبی مسئله نگران‌کننده‌ای برای کل منطقه محسوب می‌شود.

وی گفت: توکیو به همکاری‌های خود با انجمن همکاری‌های جنوب شرق آسیا( آسه‌آن ) برای حل این اختلاف ادامه می‌دهد.

جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا نیز در این نشست به طور جداگانه مذاکراتی با رهبران کشورهای جنوب شرق آسیا داشته و با لی‌ ککیانگ، نخست‌وزیر چین در حاشیه این نشست دیدار کرد.

یکی از مقامات ارشد آمریکایی در این باره گفت: جان کری به کشورهای عضو آسه آن تاکید کرد تا به همکاری‌های خود برای ارتقای همبستگی و اتحاد ادامه دهند.

جان کری نیز عنوان داشت: توازون مجدد در وضعیت مالی آمریکا یک تعهد است. من به شما اطمینان می‌دهم که این بحران در واشنگتن یک رویداد زودگذر در سیاست‌های واشنگتن است. همکاری که ما با آ سه آن داریم، یکی از اولویت‌های اصلی حکومت باراک اوباما، رییس‌جمهوری آمریکا است.

این اظهارات جان کری پس از آن مطرح شد که نخست‌وزیر چین در حاشیه نشست آسیا – اقیانوسیه نسبت به تعطیلی دولت آمریکا ابراز نگرانی کرد.

چین یکی از وام‌دهندگان بزرگ به آمریکا است که با تعطیلی دولت واشنگتن، بسیار نگران شده است.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا