اونس طلا1926.8
مظنه9,067,000
18 گرم2,093,100
ارزش سکه20,427,951
قدیم (بهار)22,700,000
جدید (امامی)18,800,000
نیم14,200,000
ربع9,200,000

زنگ‌ خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیانش به صدا در آمده است

سخنگوی وزارت امور خارجه تأکید کرد تقلّای رژیم اسرائیل با حمایت رژیم آمریکا به منظور سازش با تعداد بیشتری از دولت‌ها تأثیری در تقلیل تنفر ملت‌های جهان نسبت به این رژیم و ماهیت نامشروع آن نخواهد داشت.

به گزارش سایت طلا ، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، امروز (جمعه)، در یک رشته توئیت گفت زنگ‌های خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیانش به صدا درآمده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه عنوان کرد: «زنگ‌های خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیان آن به صدا درآمده است؛ بحران و بن بست سیاسی و امنیتی داخلی در اسرائیل، تسری مقاومت ضداشغالگری از غزه به کرانه غربی و سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸، جهانی شدن نفرت از رژیم اسرائیل که ابعادی از آن در حاشیه ‎جام جهانی فوتبال در ‎قطر دیده می‌شود».

‏وی افزود: «تصویب قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل در معرفی روز تأسیس «اسرائیل» به روز «فاجعه و ‎نکبت» و ...تمرکز رژیم ‎آپارتاید صهیونیستی و حامیان آن بر ایران هراسی، تلاشی مذبوحانه و نافرجام برای انحراف انظار از مسئله ‎فلسطین و دادن تنفس مصنوعی به اسرائیل در حال مرگ است».

کنعانی خاطرنشان کر‌د: «تقلّای رژیم اسرائیل با حمایت رژیم آمریکا به منظور سازش با تعداد بیشتری از دولت‌ها تأثیری در تقلیل تنفر ملت‌های جهان نسبت به این رژیم و ماهیت نامشروع آن نخواهد داشت.
وی بیان کرد: پیروز واقعی جام جهانی، ملت فلسطین و شکست خورده آن رژیم صهیونیستی است».

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد