اونس طلا1926.2
مظنه9,072,000
18 گرم2,094,200
ارزش سکه20,439,216
قدیم (بهار)22,700,000
جدید (امامی)18,800,000
نیم14,200,000
ربع9,200,000

سفر مقامات آژانس انرژی اتمی به ایران در چارچوب توافقات انجام می‌شود

رئیس سازمان انرژی اتمی درباره سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران، گفت: سفرهای مقامات آژانس در چارچوب برنامه‌ای که گفت‌وگو و توافق می‌شود، انجام می‌گیرد.

به گزارش سایت طلا ، محمد اسلامی ، در پاسخ به سوالی درباره سفر مدیرکل آژانس انرژی اتمی به ایران گفت: سفرهای مقامات آژانس در چارچوب برنامه‌ای که گفت‌وگو و توافق می‌شود، انجام می‌گیرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: مذاکرات ایران و آژانس همچنان ادامه دارد تا به یک برنامه مشخص و قابل اجرا برسد.

اسلامی با اشاره به آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی در سایت فردو گفت: فشار سیاسی و تحریم‌های گسترده اثری ندارد و اگر سه کشور اروپایی و آمریکا به دنبال اثبات حُسن نیت هستند و قصد بازگشت به تعهدات انجام نشده‌شان را دارند، راه حل این است که همان سند و توافق ملاک عمل باشد.

وی افزود: ملاک عمل در برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران قانون اقدام راهبردی مجلس برای لغو تحریم‌هاست و ما مطابق قانون در امتداد گسترش ظرفیت، غنی‌سازی ۶۰ درصد را در تأسیسات شهید علیمحمدی فردو آغاز کردیم و همچنین اقداماتی جهت ایجاد زنجیره‌های جدید برای غنی‌سازی در سایت شهید احمدی روشن نطنز آغاز شد.

معاون رئیس جمهور تاکید کرد: همه اقدامات، در چارچوب قوانین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است و با حضور بازرسان آژانس انجام شده است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد