اونس طلا1926.6
مظنه9,082,000
18 گرم2,096,500
ارزش سکه20,461,746
قدیم (بهار)22,700,000
جدید (امامی)18,800,000
نیم14,200,000
ربع9,200,000

مدیرعامل پتروشیمی شیراز بازداشت شد

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرعامل پتروشیمی شیراز بازداشت شده است.

به گزارش سایت طلا، شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرعامل پتروشیمی شیراز بازداشت شده است.

بازداشت مدیرعامل یک پتروشیمی اوره‌ساز خبرساز شد. مدیرعاملی که از او با عنوان «م.ب» نام بردند. شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرعامل پتروشیمی شیراز بازداشت شده است. به گزارش برخی از رسانه‌ها پس از بازداشت این مدیرعامل، تعدادی از کارمندان و مدیران این پتروشیمی نیز بازداشت شده‌‌اند. مدیربازاریابی و فروش پتروشیمی شیراز جزء بازداشت‌شدگان این پرونده فساد هستند. احتمال افزایش شمار بازداشتی‌ها در آینده نزدیک بسیار است.

عبدالرضا داوری نیز در توییتی از بازداشت این مدیر پتروشمی خبر داد و نوشت:« چهارمین مدیر منصوب در دوره حجت عبدالملکی در وزارت رفاه هم بازداشت شد. اینکه در کمتر از یکسال، مدیران منصوب عبدالملکی، دومینووار به فساد و چنین سرنوشت شومی دچار می‌شوند، در هیچ یک از دولت‌های قبلی سابقه ندارد.»

‌مالکان اصلی این شرکت، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان و سرمایه گذاری مدبران اقتصاد و صنایع پتروشیمی خلیج فارس هستند.

گفتنی است مدیرعامل پیشین پتروشیمی «شیراز»پیش از این مدیرعامل پتروشیمی «امیرکبیر» بوده است. در این پتروشیمی نیز حاشیه‌های بسیاری داشته که منجر به عزل او می‌شود. او به‌دنبال انتشار خبر فیش‌های نجومی پتروشیمی «امیرکبیر»، دو ماه پس از انتصابش با دستور وزیر کار از سمتش عزل شد اما با این وجود او بلافاصله به‌عنوان مدیرعامل پتروشیمی «شیراز» منصوب می‌شود. عزل و نصبی که در دولت انقلابی باوجود آگاهی به تخلفات او انجام شد حال این فساد دامن پتروشیمی «شیراز» را نیز گرفته است. هم‌اکنون افکارعمومی منتظر پاسخگویی مسولان درباره‌ی ماجرای انتصاب او باوجود تخلف در پتروشیمی «شیراز» و شفاف‌سازی این بازداشت‌ها است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد