اونس طلا1929.2
مظنه9,107,000
18 گرم2,102,300
ارزش سکه20,518,071
قدیم (بهار)22,700,000
جدید (امامی)18,800,000
نیم14,200,000
ربع9,200,000

رئیس‌جمهور: خواسته‌های قانونی شنیده و محقق شود/ مسئول حفظ امنیت جامعه‌ایم

رئیس‌جمهور گفت: شنیدن و محقق کردن خواسته‌های قانونی وظیفه همه ماست اما همه ما به همین اندازه در حفاظت از امنیت و آرامش جامعه مسئولیم.

به گزارش سات طلا، آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» روز چهارشنبه در جلسه هیأت دولت با اشاره به فرارسیدن فصول سرد سال و احتمال افزایش آلاینده‌های جوی بر ضرورت آمادگی همه دستگاه‌های مربوط برای مقابله موثر با این پدیده و کاهش آثار مخرب آن تأکید کرد.

رئیس‌جمهور، نوسازی ناوگان اتوبوسرانی را از جمله اقدامات لازم در این زمینه دانست و با الزامی دانستن حمایت از تولیدات داخلی افزود: اولویت در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهری، حمایت از صنایع داخلی و تأمین اتوبوس از محل تولیدات داخلی است اما این موضوع نباید باعث تأخیر در تأمین خودروهای مورد نیاز این ناوگان شده و نیازهای ضروری باید از محل واردات تأمین شود.

«انجام به‌موقع طرح‌های دولت در استان‌ها به‌ویژه عملیاتی شدن مصوبات دور اول سفرهای استانی و برطرف شدن موانع احتمالی در این زمینه» از دیگر تأکیدات رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیأت دولت بود که مقرر شد با ارتباط نزدیک‌تر و بیشتر وزرا با استانداران به‌عنوان بالاترین مقام اجرایی استان‌ها، اقدامات موثرتری در این زمینه انجام شود.

آیت‌الله رئیسی بار دیگر بر ضرورت حفظ امنیت به‌عنوان بستر تداوم همه فعالیت‌های جامعه تأکید کرد و گفت: شنیدن و ترتیب اثر دادن به خواسته‌های قانونی وظیفه همه ماست اما همه ما به همین اندازه در زمینه حفاظت از امنیت و آرامش جامعه مسئولیم.

رئیس‌جمهور با تأکید دوباره بر حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال اظهار داشت: اکنون که دشمن با استفاده از بستر فضای مجازی درصدد ایجاد و گسترش ناامنی در کشور است، مسئولان مربوطه با تقویت پلتفرم‌های داخلی و تسهیل شرایط استفاده از آنها و حتی در نظر گرفتن بسته‌های تشویقی، زمینه استفاده بهتر و بیشتر را برای فعالان کسب‌وکار دیجیتال فراهم کنند.


آیت‌الله رئیسی همچنین در بخشی از سخنان خود با اشاره به ۲۵ آبان، سالروز تشییع باشکوه همزمان ۳۷۰ شهید اصفهانی، «روز اصفهان» را تبریک گفت.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد