اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

قیمت نجومی اولین آیفون تاشو دنیا لو رفت

با توجه به موفقیت مداوم اپل با آیفون، این احتمال وجود دارد که غول کوپرتینویی در حال آماده‌سازی اولین گوشی تاشو خود باشد که تاکنون نیز شایعات زیادی درباره آن منتشر شده است.

به گزارش سایت طلا، با توجه به موفقیت مداوم اپل با آیفون، این احتمال وجود دارد که غول کوپرتینویی در حال آماده‌سازی اولین گوشی تاشو خود باشد که تاکنون نیز شایعات زیادی درباره آن منتشر شده است.

اکنون یکی از تحلیلگران پیش‌بینی کرده که آیفون تاشو احتمالا با قیمتی حدود 2500 دلار به بازار عرضه خواهد شد که در مقایسه با اولین پرچمدار تاشو سامسونگ، یعنی گلکسی فولد با قیمت 1980 دلار بسیار گرانتر است.

دلیل قیمت‌گذاری آیفون تاشو

«بن وود»، رئیس تحقیقات CCS Insight، در مصاحبه‌ای به CNBC گفت که عرضه آیفون تاشو یک حرکت خطرناک و ریسک پذیر برای اپل خواهد بود. نه تنها احتمالا میلیاردها دلار برای تحقیق و توسعه آن هزینه می‌شود، بلکه باید در سطحی قیمت‌گذاری شود که فروش آیفون‌های غیرتاشو را تحت تاثیر قرار ندهد.

قیمت نجومی اولین آیفون تاشو دنیا

در حال حاضر، گران‌ترین گوشی اپل آیفون 14 پرو مکس است که بزرگترین ترکیب‌بندی آن با قیمت 1599 دلار به فروش می‌رسد. وود معتقد است که اگر آیفون تاشو با هرگونه مشکل سخت‌افزاری یا فنی مواجه شود، به دلیل برتری اپل در بازار فعلی، این موضوع برای منتقدان به یک «جنون» تبدیل خواهد شد.

این تحلیلگر همچنین اشاره می‌کند که غول فناوری در نهایت باید به سمت دستگاه‌های تاشو جذب شود، زیرا آن‌ها به آرامی در حال محبوب شدن بین مشتریان هستند.

یکی از دلایلی که نشان می‌دهد چرا اپل برای عرضه یک آیفون تاشو تا این اندازه صبر کرده، این است که ظاهرا این شرکت سودآوری را در اولویت خود قرار داده است. با این حال، «مینگ-چی کو» از تحلیلگران معتبر اپل سال گذشته گفته بود که اپل در بازار گوشی‌های تاشو نیز موفق خواهد بود و می‌تواند تا 20 میلیون دستگاه در سال عرضه کند. کو در آن زمان از اکوسیستم نرم‌افزار قدرتمند اپل به عنوان یکی از دلایل موفقیت احتمالی و پشت سر گذاشتن سایر رقبا یاد کرده بود.


با این حال، به نظر می‌رسد هنوز چندین سال با عرضه این دستگاه فاصله داریم، زیرا اواخر سال گذشته در گزارشی از تعویق عرضه آیفون تاشو تا 2025 خبر داده شده بود.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد