اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

یک کارت را انتخاب کنید تا همه شک های شما را برطرف کند

تست خودشناسی؛ اگر مضطرب هستید و به دنبال یک راه حل سریع هستید، این تست به شما کمک زیادی میکند.

اگر مضطرب هستید و به دنبال یک راه حل سریع هستید، این تست به شما کمک زیادی میکند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از سه کارت را انتخاب کنید و ببینید که چه چیزی به شما می گوید.

کارت شماره یک: فعلا به آنچه که منتظرش بوده اید نمی رسید. اولویت اصلی شما برای رسیدن به اهدافتان ، یادگیری درس های جدید، حکمت و بالاتر از همه، تبدیل شدن به فردی صبورتر خواهد بود. ممکن است کار آسان یا سریعی نباشد، اما پس از گذراندن این مراحل به اهدافی که میخواهید میرسید. خاطرات تلخ گذشته را که هنوز در ذهن شماست حذف کنید و هر روز با انرژی و شاد باشید. تلاش‌ها و افکار خود را روی چیزهایی متمرکز کنید که واقعاً برای شما خوب است و به چیزهایی فکر کنید که به شما آرامش میدهد.

کارت شماره دو: این کارت نشان می دهد که در آینده نزدیک یک دوست قدرتمند و خاص به زندگی شما وارد میشود. ممکن است فرد جدیدی باشد یا کسی که مدت‌ها پیش می‌شناختید اما مدتی ارتباط خود را با او قطع کرده بودید . این فرد به شما کمک می‌کند زندگی را از دیدگاه جدیدی ببینید. این دوستی اهمیت ارتباط با درون خودتان و پیروی از شهود خودتان را هنگام عمل به شما نشان می دهد. اوهمیشه شما را مورد حمایت و عشق خودش قرار می دهد و تمام الهاماتی را که برای بهتر شدن نیاز دارید به شما میدهد.


کارت شماره سه: پیامی که این کارت نشان می دهد، قلب شما را شاد می کند. در آینده ای نزدیک، می توانید عشق واقعی را که تمام عمر منتظرش بوده اید تجربه کنید. نوع نگاه شما به عشق و این احساس خاص تغییر خواهد کرد. شما همیشه احساس می کردید اولویت دوم هستید و این باعث شده است که امید خود را به شاد بودن با کسی که در کنارتان دارید از دست بدهید. اما تغییر بزرگی پیش رو دارید. زیرا ورود این فرد جدید اتفاقات خاصی را برای شما به ارمغان می آورد که فقط عشق واقعی می تواند آن را فراهم کند.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد