اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

کارت مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و پیام امروزتان را بخوانید

در کارتی که انتخاب کرده‌اید پیام مهمی برای شما وجود دارد که مسیر درست را به شما نشان میدهد. نیت کنید و یک کارت انتخاب کنید.

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

در کارتی که انتخاب کرده‌اید پیام مهمی برای شما وجود دارد که مسیر درست را به شما نشان میدهد. نیت کنید و یک کارت انتخاب کنید.

تصویر شماره یک نگرش شما زندگی شما را تغییر میدهد. ما نمی‌توانیم همه موقعیت‌هایی را که درزندگی ما اتفاق می‌افتد انتخاب کنیم، اما همیشه می‌توانیم انتخاب کنیم که چگونه به آنها واکنش نشان دهیم. احساساتی هستند که شما را محدود می کنند، مانند عصبانیت، نا امیدی و احساساتی مانند خوش بینی، عشق و ایمانی که شما را به فرد بهتری تبدیل می کند و ادامه راه را به شما نشان میدهد. در نهایت، تصمیم در مورد احساساتی که می‌خواهید با آن‌ها زندگی کنید و نگرش‌هایی که در مواجهه با رویدادهای زندگی انتخاب خواهید کرد، تنها با شماست. به یاد داشته باشید که آنچه به آن فکر میکنید را جذب می‌کنید. اگر عاشق باشید عشق را جذب خواهید کرد، اگر مهربان باشید شادی را جذب خواهید کرد و غیره. تصمیم فقط با شماست.

تصویر شماره دو هم اکنون چه احساسی دارید؟ دوست دارید چه احساسی داشته باشید؟ ذهن شما مانند یک صفحه نمایش بزرگ است که افکارتان را در زندگیتان منعکس میکند. نکته واقعا شگفت انگیز این است که افکارتان همیشه راهی برای تجلی خودش در دنیای واقعی پیدا می کند. اگر افکارتان مثبت است، آن‌ها را چند برابر کنید و هر روز قبل از خواب همه چیزهای خوبی را که در زندگی‌تان اتفاق افتاده مرور کنید. این عمل ساده این قدرت را دارد که جهان و نگرش شما را تغییر دهد. زمان آن فرا رسیده است که درهای قلبتان را به روی عشق باز کنید و همه چیزهای شگفت انگیزی را که زندگی مایل است به شما ببخشد، دریافت کنید. زمان شاد بودن فرا رسیده است.


تصویر شماره سه شاد بودن یک انتخاب است. این تصویر به شما یادآوری می‌کند که شاد بودن تصمیمی است که باید هر روز در زندگی خودتان بگیرید. شاد بودن به شرایطی که شما را احاطه کرده است بستگی ندارد بلکه به این درک بستگی دارد که حتی اگر موقعیت‌هایی دارید که نمی‌توانید آن را تغییر دهید، می توانید آنها را متفاوت تجربه کند و با نگرش جدید به آن نگاه کنید. وقت آن است که شاد باشید و دیدگاه خودتان را در زندگی تغییر دهید. بهترین ها در راه اند.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد