اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

تست شخصیت: کدام خانه را برای زندگی انتخاب می کنید؟

خانه مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید تا از حقایق زندگی عاشقانه خودتان مطلع شوید.

خانه مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید تا از حقایق زندگی عاشقانه خودتان مطلع شوید.

خانه شماره یک

شما به کسی نیاز دارید که به شما وفادار باشد و بتوانید او را کاملا کنترل کنید . دوست دارید عشق شما فقط به شما توجه کند حتی اگر شریک خوبی برای او نباشید. شما خیلی مسئولیت پذیر نیستید و این ویژگی اطرافیانتان را آزار میدهد. حقیقت این است که شما رابطه ای را دوست دارید که تعهدی در آن نداشته باشید . پایبند بودن به یک رابطه برای شما سخت است.

خانه شماره دو

برای شما، ظاهر و موقعیت کسی که دوستش دارید مهم نیست. اعتقادات برای شما ویژگی مهم تری برای انتخاب شریک زندگیتان است . اولویت شما برای زندگی مشترک این است که شخصی که دوست دارید با شما هم عقیده باشد و دیدگاه معنوی داشته باشد. یک آدم ساده اما معتقد برای شما از هر کس دیگری در جهان شگفت انگیزتر است.

خانه شماره سه

شما به شریکی نیاز دارید که با او در آرامش باشید. اما باید بدانید که درگیری های کوچک در زندگی اجتناب ناپذیر هستند ممکن است در برخی چیزها حق با شما باشد اما در برخی دیگر نه. اما به طور کلی زندگی مشترکی شما قوی و پایدار خواهد بود.


خانه شماره چهار

شما یک همسر قوی هستید و تحمل کردن یک همسر ضعیف و یا کسی که توانایی حل مشکلات زندگی را نداشته باشد برای شما سخت است. شما باید فردی را انتخاب کنید که قوی تر از شما، باهوش تر و موفق تر از شما باشد. اگرچه یافتن این شخص بسیار سخت است اما ممکن است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد