اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

چه چیزی مانع شاد بودن شما میشود ؟ یک کارت را انتخاب کنید

زندگی گذشته مان بر حال و آینده ما تأثیر می گذارد. هر چه بکارید، درو خواهید کرد.

زندگی گذشته مان بر حال و آینده ما تأثیر می گذارد. هر چه بکارید، درو خواهید کرد. بدون شناخت کامل این قانون نمی توان کارما را درک کرد یا در مسیر درست پیش رفت.

عملکرد قانون کارما بسیار پیچیده و درک آن سخت است. یکی از تصاویر زیر را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی مانع شاد بودن شما میشود.

تصویر شماره یک سوگند در زندگی گذشته تان وعده هایی دادید که به آنها عمل نکردید. بنابراین، در این زندگیتان اغلب با مشکل مالی و ایجاد روابط مشکل دارید. برای شاد بودن باید یاد بگیرید که به قول خودتان عمل کنید.

تصویر شماره دو عشق ساعتی که انتخاب کرده اید نماد عشق است. شما در زندگی گذشته تان احساسات عمیق و عاشقانه ای نسبت به شخصی داشتید. شما با عشق به زندگی خودتان ادامه می دهید و از اعتماد به دیگران می ترسید. اگر این واقعیت را بپذیرید که هیچ فردی در جهان کامل نیست می توانید خوشحال باشید.

تصویر شماره سه سلامتی در زندگی گذشته شما یک پزشک، یا شاید یک شفا دهنده بودید. شما به افرادی که به شما نیاز داشتند کمک کردید. در این زندگی شما همچنان به کمک دیگران ادامه می دهید، اما مردم اغلب از مهربانی شما برای رسیدن به اهدافشان سؤاستفاده می کنند.

برای شاد بودن، باید از شر احساس گناه خلاص شوید و یاد بگیرید به مردم نه بگویید. تنها از طریق کارها و نیات و اعمال مثبت می توانیم در نهایت به خودشکوفایی و آرامش درونی دست یابیم.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد