اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

با این ترفند پست‌های خصوصی افراد در اینستاگرام را بدون فالو کردن ببینید

چند راه حل غیر مستقیم وجود دارد که بتوان بدون فالو کردن اکانت‌های خصوصی، پست‌های آن‌ها را مشاهده کرد. در این مطلب نحوه این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

چند راه حل غیر مستقیم وجود دارد که بتوان بدون فالو کردن اکانت‌های خصوصی، پست‌های آن‌ها را مشاهده کرد. در این مطلب نحوه این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

همانطور که می‌دانید ویژگی حساب خصوصی اینستاگرام فقط به دنبال کنندگان اجازه می‌دهد تا پست ها، ریلز و استوری‌های حساب را مشاهده کنند. این کار حساب شما را از افراد ناشناس و چشمان کنجکاو ایمن نگه می‌دارد.

به گزارش فرارو چند راه حل غیر مستقیم وجود دارد که بتوان بدون فالو کردن اکانت‌های خصوصی، پست‌های آن‌ها را مشاهده کرد. در این مطلب نحوه این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

از طریق جستجوی تصویر گوگل

می‌توان از گوگل برای مشاهده پست‌های اینستاگرام از یک حساب خصوصی استفاده کرد. برای این کار کافی است نام اکانت خصوصی را در بخش تصاویر گوگل جستجو کنید.

از طریق حساب شخص دیگری

می‌توانید یک اکانت خصوصی اینستاگرام را از طریق حساب یک دوست مشترک مشاهده کنید. در صورتی که دوست شما اکانت خصوصی اینستاگرامی را که می‌خواهید مشاهده کنید، دنبال می‌کند، می‌توانید با اجازه از طریق حساب او به آن حساب دسترسی داشته باشید.

جستجو در پلتفرم‌های دیگر

می‌توانید کاربران اینستاگرام را در پلتفرم‌های دیگری مانند فیس بوک، توییتر و لینکدین جستجو کنید. برای این کار به نام کامل آن شخص نیاز خواهید داشت. از آنجایی که متا صاحب هر دو شبکه اینستاگرام و فیسبوک است، می‌توانید دوستان فیس بوک خود را در اینستاگرام پیدا کنید و بالعکس.


منتظر بمانید تا حساب عمومی شود

اگر روش‌های بالا مشکل شما را برطرف نکرد، منتظر بمانید تا حساب اینستاگرام مورد نظر عمومی شود. هیچ راه دیگری برای تماشای پست‌ها، استوری‌ها و ریلز حساب‌های خصوصی بدون دنبال کردن آن‌ها وجود ندارد.

با استفاده از چند نرم افزار و وب سایت خاص نیز می‌توانید بدون پیوستن به اینستاگرام، پروفایل‌های خصوصی این پلتفرم را مشاهده کنید:

xMobi

این وب سایت اکانت‌های خصوصی اینستاگرام را بدون نظرسنجی یا تایید انسانی به شما نشان می‌دهد. کارکردن با آن بسیار ساده است و کاربران برای استفاده از آن نیازی به ورود به اینستاگرام ندارند. کافی است نام اکانت خصوصی اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید.

uMobix

این برنامه مخصوص والدینی است که می‌خواهند فرزندان خود را تحت نظر داشته باشند. از آنجایی که برخی افراد ممکن است چند حساب اینستاگرام داشته باشند، خصوصی بودن آن‌ها ردیابی را توسط ولدین دشوار می‌کند. با استفاده از این ابزار، می‌توانید به سرعت حساب فرزند خود را حتی اگر خصوصی باشد، مشاهده کنید. والدین می‌توانند با استفاده از این برنامه دسترسی به برنامه‌ها و قابلیت‌های آن‌ها را محدود کنند.

Hoverwatch

این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا پروفایل‌های خصوصی، استوری‌های اینستاگرام، لایک‌ها و پیام‌های مستقیم را به صورت ناشناس مشاهده کنید.

eyeZy

با استفاده از این برنامه می‌توانید پروفایل‌های خصوصی اینستاگرام را مشاهده کنید و هر کسی می‌تواند از آن برای نظارت یا ردیابی پروفایل اینستاگرام یک شخص از چندین دستگاه استفاده کند.

MSpy

کاربران می‌توانند با استفاده از این برنامه به صورت ناشناس به فیلم‌ها و تصاویر دسترسی داشته باشند. می‌توانید از این برنامه برای مشاهده اکانت‌های خصوصی اینستاگرام استفاده کنید، تماس‌های تلفنی را نظارت و پیگیری کنید، پیام‌های مستقیم موجود یا حذف‌شده، فهرست مخاطبین و فیلم‌ها و تصاویری را که شخص در حال تماشای آن است را کنترل کنید. این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است.

PrivateInsta

این برنامه با ویندوز، اندروید و iOS سازگار است. برای مشاهده داده‌های خصوصی کاربران از طریق این برنامه نیازی به ورود به حساب کاربری خود نخواهید داشت. برای ورود به این برنامه ابتدا باید نظر سنجی آن را تکمیل کنید. سپس می‌توانید از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

IGLookup

پس از ورود به این وب سایت کافی است نام کاربری اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید. با کلیک بر روی Spy Now می‌توانید از این برنامه محبوب و شناخته شده برای مشاهده اکانت‌های خصوصی اینستاگرام استفاده کنید.

InstaLooker

پس از ورود به این وب سایت کافی است بر روی Spy Now کلیک کرده و نام کاربری اکانت خصوصی اینستاگرام مورد نظر را در آن جستجو کنید و سپس بر روی start viewer کلیک کنید. این برنامه بسیار ساده، ایمن و مطمئن است.

InstaRipper

این برنامه در دو نسخه اندروید و iOS ارائه شده است. استفاده از آن بسیار آسان است و به راحتی به حساب‌های خصوصی اینستاگرام دسترسی پیدا می‌کند.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد