اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

توصیه مهم رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان درباره انتخابات طلا +جدول اسامی

هوشنگ شیشه بران گفت:به کسانی رای بدهید که تجربه،دانش و تخصص لازم را داشته باشند و در حوزه صنعت طلا شناخته شده یا بهتر بگویم در بدنه این صنف ریشه دار باشند.

رییس اتحادیه طلاو جواهر اصفهان در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت:انتخابات هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر اصفهان 29 شهریورماه از ساعت 8 الی 13 در ساختمان شماره 2 اتاق اصناف مرکز استان برگزار خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که این انتخابات با حضور و همراهی همه اعضا این صنعت بزرگ برگزار شود و افرادی انتخاب شوند که افکارشان به هم نزدیک باشد تا در طول مسیر اتحادیه بتوانند با همدلی و همکاری هیات مدیره به بررسی و رسیدگی مشکلات صنعت طلا در اصفهان بپردازد.

شیشه بران گفت :طبق قانون جدید بسیاری به دلیل دو دوره ای بودن نتوانستند ثبت نام کنند و در این انتخابات حضور یابند اما امیدواریم این تصمیم باعث تحول و پیشرفت اصناف کشور شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد:به کسانی رای بدهید که تجربه،دانش و تخصص لازم را داشته باشند و در حوزه صنعت طلا شناخته شده یا بهتر بگویم در بدنه این صنف ریشه دار باشند.

لازم به ذکر است کلیه اعضای دارای پروانه کسب اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا،جواهر،نقره،سکه اصفهان از ساعت 8 الی 13روز سه شنبه مورخ 1401/06/29 می توانند جهت شرکت در انتخابات اتحادیه ،شخصا به ساختمان شماره 2 اتاق اصناف مرکز استان به نشانی خیابان مصلی ،انتهای خیابان نیکبخت شرقی مراجعه و کاندیدای خود را از بین افراد تایید صلاحیت شده انتخاب نمایند.

اسامی ۳۸ داوطلب، عضویت در هیات مدیره :

نام نام خانوادگی
حسین حافظی قلمزن
ابراهیم حبیب الهی
سعید خم زاده
محمد رضا ذهبیون
محمدرضا رئیسی
سید جعفر رضوی
علی رعیتی بنا دکوکی
فرهاد سالم
مجتبی سعیدی پور
محسن طلائی مینائی
حسین عسگری فر
محمد عطریان
علی فانی ثانی
احمد کیقبادی
علی موزرانی
حمیدرضا نیکخواه

اسامی داوطلبان بازرسی

نام نام خانوادگی
مجید بکتاشیان اصفهانی
رسول بلوری نژاد
رضا تاجمیرریاحی
حمیدرضا شهپری
سیدعلیرضا همراه
میلاد یاری


خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد