سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

افزایش قیمت سکه به دنبال تقویت ارز خارجی

باراک اوباما ریس جمهور امریکا، تصمیم نهایی درباره حمله نظامی به سوریه را به نظر کنگره این کشور وابسته کرده است. در واکنش به این تصمیم، جان مک کین و لیندزی گراهام دو سناتور با نفوذ جمهوری خواه، اعلام کردند که با عملیات محدود که بخشی از یک استراتژی کلی مخالفند.همچنین ولادیمیر پوتین رئیس ‌جمهوری روسیه اتهام استفاده دولت سوریه از سلاح‌های شیمیایی رد کرده و خواستار ارایه مستندات به شورای امنیت سازمان ملل شده است.

به دنبال تقویت ارزهای خارجی، قیمت سکه نیز در بازار تهران 0.9 درصد افزایش داشته و به 1100000 تومان رسیده است. افزایش قیمت سکه در حالی رخ داده که قیمت جهانی طلا در پایان هفته کاهش یافته است. قرارداد آتی یکماهه نیز با 0.9 درصد افزایش در 1136500 تومان بسته شده است. فاصله قیمت سکه با نرخ محاسباتی کاهش یافته و قیمت بازار بار دیگر بالای قیمت محاسباتی قرار گرفته است.

شاخص رسمی PMI کارخانجات چین که دیروز منتشر شده نشان می دهد که فعالیت ها با بیشترین سرعت در چهارده ماه اخیر افزایش یافته است. چین بزرگ ترین مصرف کننده فلزات صنعتی دنیاست و این خبر می تواند با بازگشایی بازارهای جهانی از بامداد دوشنبه در قیمت فلزات منعکس شود.

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو وعده داده تا پایان سال آرامش را به حوزه دارو برگرداند و قیمت دارو به قبل از دوران افزایش قیمت ها باز گردد.

ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی دیروز در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی اصلی ترین اقداماتات لازم در شرایط فعلی اقتصاد کشور را کنترل تورم، جلوگیری از افزایش نقدینگی و ایجاد ثبات اقتصادی دانسته و بر لزوم بازگرداندن آرامش به بازار ارز و ممانعت از مداخله در این بازار و همچنین جلوگیری از منفی شدن نرخ سود سپرده‌های بانکی تاکید کرده است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا