اونس طلا1667.8
مظنه5,818,000
18 گرم1,343,000
ارزش سکه13,107,954
قدیم (بهار)13,650,000
جدید (امامی)14,700,000
نیم8,100,000
ربع5,100,000

پیدا شدن کودک ربوده شده پس از ۹ سال + تصویر

دختر ۱۶ ساله ای که در کودکی با یک بستنی ربوده شده بود سرانجام خانواده واقعی اش را پیدا کرد.

به گزارش سایت طلا ، کپی دیجیتالی از پوستر دختر مفقود شده، یک دختر نوجوان را به خانواده واقعی اش رساند. " پوجا " که اکنون ۱۶ سال دارد پس از ۹ سال به خانواده اش پیوست. پوجا در ۲۲ ژانویه سال ۲۰۱۳ به همراه برادرش در بمبئی به مدرسه رفته بود. در همان روز شخصی با نام " هنری جوزف دِ سوزا " با یک بستنی این کودک را فریفت و او را ربود.

هنری که اکنون توسط پلیس بازداشت شده به پلیس گفت که در آن زمان او و همسرش صاحب فرزند نبودند. هنری پس از ربودن پوجا او را به ایالت کارناتاکا فرستاد و مطمئن شد در آنجا کسی نمی‌تواند این دختر را شناسایی کند. نام پوجا نیز به " آنی " تغییر داده شد. بعد‌ها که این زوج صاحب فرزند شدند این دختر را نزد خود بازگرداندند و مشخص شد طی این سال‌ها آن‌ها با پوجا بدرفتاری کرده و او تمام کار‌های خانه را برای این زوج انجام می‌داد.

این دختر با وجود آنکه طی این سال‌ها در فاصله چند صد متری محل تولدش زندگی می‌کرد می‌گوید هیچ خاطره‌ای از خانواده خود ندارد. او می‌گوید روزی که هنری به علت مصرف مشروبات الکلی تعادل نداشت به وی گفت که او دختر واقعی اش نیست و همین سرنخی برای پوجا شد تا به دنبال خانواده اصلی خود بگردد. او و دوستش در اینترنت به دنبال پوجای مفقود شده گشتند و سرانجام پوستری از پوجای مفقود شده را که برای سال ۲۰۱۳ بود پیدا کردند.

این پوستر دارای پنج شماره تلفن بود که چهار شماره آن از سرویس دهی خارج شده بودند. با این حال خوشبختانه شماره‌ای که هنوز فعال بود متعلق به همسایه پوجا، با نام رفیق بود. پوجا با این شماره تماس گرفت و رفیق بعدا در یک تماس تصویری پوجا را شناخت. رفیق همچنین تماس تصویری بین پوجا و مادرش ترتیب داد.

در ادامه با هماهنگی‌های به عمل آمده پلیس محلی هند این دختر را به خانواده اش بازگرداند. این در حالی است که پوجا طی سال‌های فراق از خانواده، پدرش را از دست داد. بنا به اعلام پلیس هند، هنری نیز که بازداشت شده با اتهام کودک ربایی باید در دادگاه تحت محاکمه قرار گیرد. همسر وی نیز با اتهاماتی رو به رو است.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد