اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

آنچه در ۶ ثانیه اول می بینید نشان می دهد که آیا شما خلاق هستید یا دمدمی!

این تست نشان میدهد که آیا شما خلاق هستید یا زندگی یکنواختی دارید.

این تست نشان میدهد که آیا شما خلاق هستید یا زندگی یکنواختی دارید. شما باید فقط ۶ ثانیه به تصویر نگاه کنید و با عجیب ترین یا خلاقانه ترین جنبه شخصیت خود آشنا شوید.

کروکودیل:

شما همیشه چیزها را بصورت کلی می بینید. شما نسبت به چیزهایی که برایتان مهم نیست، بی تفاوت هستید. شما یک مسئله را هزاربار برای خودتان تجزیه و تحلیل نمی کنید و سعی میکنید عاقلانه به یک نتیجه کلی برسید. شما بسیار عمل گرا هستید و در زندگیتان ریسک نمیکنید. شما محتاط تر از دیگران زندگی می کنید و دوست ندارید روال و زندگی روتین خودتان را تغییر دهید و در برابر تغییرات کاملاً مقاوم هستید. این روش زندگی برای بسیاری از اطرافیانتان عجیب و کسل کننده است. سبک زندگی روتین شما بسیار خسته کننده است. سعی کنید گاهی هیجان را در زندگی تجربه کنید. شما فقط یکبار زندگی میکنید و نیاز دارید که به مکان های جدید بروید و کارهای جدید انجام دهید. ترسیدن و ریسک نکردن فقط فرصت های زندگی را از شما میگیرد . پیشنهاد میکنیم آن را تجربه کنید.

قایق:

شما به جزئیات توجه دارید. شما کلیات را متوجه نمی شوید و دوست ندارید به زندگی عمیق تر نگاه کنید. آینده نگر نیستید و بیشتر اوقات فقط بدنبال تفریح کردن هستید. اینکه همیشه به جزئیات توجه میکنید باعث میشود منحصر به فرد و خلاق تر از بسیاری از افراد و اطرافیانتان باشید. اما لازم نیست در جزئیات غرق شوید، به خصوص اگر هنرمند یا دانشجو هستید. با این حال، شما فردی خلاق هستید. خیلی از افراد دوست دارند زندگی خلاقانه و پر از هیجانی مثل زندگی شما را تجربه کنند.


خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد