سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1868.9
مظنه4,492,000
18 گرم1,036,900
ارزش سکه10,120,476
قدیم (بهار)10,200,000
جدید (امامی)10,520,000
نیم5,600,000
ربع3,600,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ابراز رضایت رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد از برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر این شهر

سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد با بیان استقبال خوب مردم از این نمایشگاه، ابراز امیدواری کرد در سالهای آتی، نمایشگاه طلا و جواهر مشهد، با حضور قوی فعالین این صنف پرشورتر برگزار شود.به گزارش سایت طلا نمایشگاه طلا و جواهر مشهد پس از چهار روز به کار خود پایان داد، و با توجه به موقیت و شرایط موجود عملکرد نسبتاً خوبی را در کارنامه خود به ثبت رساند.

وقفه در برگزاری نمایشگاه، عدم تمایل فعالین صنف طلا و جواهر برای حضور در این نمایشگاه، عوض شدن زمان نمایشگاه برای چندمین بار متوالی، و برگزاری آن بلافاصله پس از ماه مبارک رمضان، همه چالشهایی بود نمایشگاه طلا و جواهر مشهد با آن مواجه بود، ولی با پشتکار و همکاری همه عوامل برگزارکننده این نمایشگاه، نهایتاً پنجمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد کلید خورد و برگزار شد.

در همین رابطه باقر معبودی نژاد، رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد در گفتگو با سایت طلا درباره روند برگزاری این نمایشگاه گفت: پنجمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد، علیرغم انتطار ما با استقبال خوبی مواجه شد، و با وجود وقت کم و برگزاری آن بلافاصله پس از ماه مبارک رمضان، با کمک همه همکاران و بخصوص مسئولین اتحادیه های کشوری، اصفهان و اعضاء اتحادیه مشهد برگزار گردید.

وی با موفق دانستن پنجمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد به سایت طلا گفت: این نمایشگاه در سه سالن، و هر سالن در 600 متر مربع و کل نمایشگاه در مساحتی حدود 2000 متر مربع برگزارشد، و نتایج مثبت این نمایشگاه طی سالهای بعد بیشتر مشهود خواهدشد.

معبودی نژاد ضمن اعلام مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران خاطرنشان کرد: سالانه زائران زیادی به شهر مقدس مشهد مشرف می شود، و این استان معادن بسیاری در زمینه سنگهای نیمه قیمت و فیروزه دارد، که می تواند در زمینه صادرات بسیارموفق باشد، که با قول و مساعدت مسئولین و همت دوستان ان شاءاله بتوانیم موفق باشیم.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد مهمترین مشخصه نمایشگاه امسال طلا و جواهر مشهد را استقبال خوب مردم چه از شهروندان مشهدی و چه از استانهای مجاور اعلام کرد و افزود: در نمایشگاه امسال سازندگان طلا و جواهر به ویژه تولید کنندگان مشهدی حضور فعالی نداشتند ولی همکنون با دیدن استقبال خوب مردم پشیمان هستند، و برای سال آینده برای حضور در نمایشگاه رزرو کرده اند.

وی با انتقاد از عملکرد ضعیف رسانه ملی و شبکه این استان برای پوشش پنجمین نمایشکاه طلا و جواهر مشهد اظهار داشت: در حاشیه این نمایشگاه جلسات تبادل نظر و صحبت بین همکاران برقرار بود که برای صنف ما خیلی موفقیت آمیز و پربار بود.

معبودی نژاد، فعالیت سایت طلا را صد در صد موفق دانست و تأکید کرد: این سایت در همه جا حضور فعال دارد، و سایت طلا هم در کمک به نمایشگاه ، و هم به صنف طلا و جواهر کمک شایانی نموده است./جسایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا