سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1464.2
مظنه2,048,500
18 گرم472,800
ارزش سکه4,615,271
قدیم (بهار)4,620,000
جدید (امامی)4,679,000
نیم2,500,000
ربع1,600,000

ثبات ارزی، زمینه‌ساز موفقیت دیپلماسی است

نایب ‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سیاست گذاری منطقی در راستای ثبات در بازار ارزی می تواند فعالان سیاسی را در دیپلماسی موفق كند.محمدرضا پور ابراهیمی با بیان به این که دولت باید برای برون رفت از تحریم های بین المللی و همچنین هماهنگی در سیاست خارجی، ثبات اقتصادی در داخل کشور را در دستور کار خود قرار دهد، اظهار داشت: دولت باید در اولین اقدام عملی سیاست ثبات در بخش‌های مختلف همچون سیاست ارزی را فراهم کند تا فعالان سیاسی خود را با این سیاست‌ها همگام کنند.

نماینده مردم کرمان و راور درمجلس نهم، با یادآوری این که «امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم»، اظهار داشت: قوانین امروز ما در گذشته در زمان صلح اقتصادی وضع شده و این قوانین مربوط به آن زمان است از این رو ما باید قوانین را بر اساس شرایط موجود تدوین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارد که در راستای تعامل و همکاری با دولت در راستای تدوین این قوانین کمک کند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید آمده تا مشکلاتی را که جامعه امروز با آن دست به گریبان است را حل کند و امید تازه ای به مردم ببخشد.


سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا