اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

ثروتمندترین باشگاه جهان دست به دامن بانک جهانی شد

نیوکاسل از بانک جهانی HSBC درخواست دریافت وام ۷۵ میلیون پوندی کرده است.

به گزارش سایت طلا و به نقل از تایمز، در آستانه شروع فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس نیوکاسل از بانک HSBC درخواست دریافت وام ۷۵ میلیون پوندی کرده است تا بتواند خریدهای جدیدی در بازار نقل و انتقالات انجام دهد.

تیمو ورنر و ممفیس دپای دو بازیکنی هستند که نیوکاسل به دنبال عقد قرارداد با آن‌هاست.

با وجود تبدیل شدن نیوکاسل یونایتد به ثروتمندترین باشگاه جهان در فصل گذشته پس از خرید این باشگاه از سوی صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان سعودی، تیم انگلیسی اکنون از بانک جهانی HSBC درخواست وام داده است. این به این منظور است که نقدینگی کافی برای ایجاد خریدهایی جدید در حساب باشگاه وجود داشته باشد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه انگلیسی برای تسهیل در امضای اهداف نقل و انتقالات تابستانی خود، درخواست وام ۷۵ میلیون پوندی داشته است. مهاجمانی مانند تیمو ورنر از چلسی و ممفیس دپای از بارسلونا دو نفر از نام‌هایی هستند که به شدت مورد توجه این تیم هستند. هم‌چنین ژولین درکسلر از پاری سن ژرمن نیز گزینه دیگر این تیم انگلیسی است.

نیوکاسل قصد دارد وام را با استفاده از حق پخش مسابقات لیگ برتر در فصل آینده و هم‌چنین فروش بلیت پرداخت کند.


پس از آمدن سون باتمن با ۳۷.۵ میلیون یورو، نیک پوپ با ۱۰ میلیون پوند و دائمی شدن حضور مت تارگت در باشگاه با ۱۵ میلیون پوند، نیوکاسل به دنبال تقویت بیش‌تر تیم و تبدیل شدن به تیمی بهتر است که قادر به جنگیدن برای کسب سهمیه اروپایی باشد.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد