سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1472.1
مظنه1,810,500
18 گرم417,900
ارزش سکه4,079,057
قدیم (بهار)4,080,000
جدید (امامی)4,115,000
نیم2,170,000
ربع1,370,000

قيمت طلا پس از انتخابات ۲۴ درصد كاهش يافت

رييس اتحاديه طلا و جواهر آلات كشور گفت: قيمت طلا بعد از انتخابات رياست جمهوري يازدهم ۲۴درصد كاهش يافته و اين موضوع موجب كاهش انگيزه سرمايه گذاري براي كسب سود در اين صنعت شده است.محمد کشتی آرای در آیین گشایش نمایشگاه بین المللی طلا ، جواهر آلات و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در مشهد گفت: در دو سال گذشته به علت رکود اقتصادی در سطح کشورهای دنیا و در نتیجه افزایش بی رویه قیمت طلا در بازارهای جهانی، نگرش مردم به سمت استفاده از طلا و جواهر آلات در سطح کشورمان تغییر و بخش سوداگری این صنعت افزایش یافته بود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر آلات کشور افزود: البته از ابتدای سالجاری میلادی قیمت طلا در بازارهای جهانی نیز با کاهش 26 درصدی مواجه شده است.

وی در ادامه توجه خاص به مسائل اقتصادی را از جمله خصوصیات و شاخصه های وزرای پیشنهادی دولت یازدهم دانست و گفت: این موضوع یک مولفه و نقطه امید مهم برای رفع مشکلات این بخش است.

کشتی آرای با اشاره به معرفی وزرای دولت یازدهم و بررسی صلاحیت های آنها در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط کنونی عنایت خاص به مقوله اقتصاد به عنوان یک مساله زیربنایی و عامل پیشرفت و عظمت کشور می شود.

وی گفت: با توجه به حضور افراد با تجربه و کارشناسان زبده اقتصادی در بدنه دولت یازدهم امیدوارم شاهد شتاب بخشی در رفع مشکلات تولید و سر و سامان یافتن مسائل اقتصادی در کشور باشیم.

وی همچنین برگزاری نمایشگاه های بین المللی طلا و جواهر آلات و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را عامل مهمی برای ارایه توانمندی ها و آشنایی فعالان این صنعت با یکدیگر و در نتیجه توسعه این بخش برشمرد.

رییس اتحادیه سراسری طلا و جواهر آلات همچنین خواستار برگزاری این قبیل نمایشگاه ها در سطح منطقه ای در کشور شد.

کشتی آرای اظهار داشت: با توجه به قابلیتهای استان خراسان رضوی و مشهد در زمینه تولید و فروش طلا و جواهر برگزاری نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در این شهر بسیار مهم است و باید با اهتمام مسوولان و دست اندرکاران ذیربط شاهد توسعه کمی و کیفی شرکت کنندگان و تولیدات عرضه شده در آن باشیم.

پنجمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی 22 تا 25 مردادماه جاری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد دایر است.
سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا