سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1872.1
مظنه4,479,000
18 گرم1,033,900
ارزش سکه10,091,187
قدیم (بهار)10,250,000
جدید (امامی)10,520,000
نیم5,600,000
ربع3,600,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تبریز پتانسیل بالایی در صادرات طلا و جواهر دارد/ گزارش تصویری از اتحادیه تبریز

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز با اشاره به اینکه شهر تبریز رتبه سوم را در تولید طلا از نظر کیفیت و حجم در کشور دارا می باشد، گفت: با توجه به اینکه این شهر تکنولوژی خود را از کشور ترکیه فراهم می کند، در ساخت و تولیدات مصنوعات طلا و نقره با کیفیت بالا در صادرات پتانسیل بالایی دارد.چندی پیش سایت طلا به دعوت اتحادیه طلا و جواهر تبریز سفری را به این شهر زیبا و با سابقه و دیدار با اتحادیه این شهر و همچنین دیداری را از بازار بزرگ این شهر و بازار طلای آن داشت، که قسمت اول گزارش از بازار تبریز به اطلاع مخاطبان سایت طلا رسید .
در قسمت دوم این گزارش، سایت طلا گزارشی را از اتحادیه این شهر بزرگ تدارک دیده است که به محضر کابران گرامی تقدیم می گردد.

تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران و بازار طلای آن یکی از قطبهای مطرح صنعت طلا و جواهر است که طی سالهای اخیر ممصنوعات طلایی این شهر به لطف ورود تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته رشد بسیار خوبی را داشته است، بطوریکه تکپوشهای سبک و زیبای تبریز در بازار طلا معروف است.

مردمان سخت کوش و با ایمان در این شهر، شهری اقتصادی و پر رونق را بوجود آورده است.
همکنون اعضای اتحادیه طلا و جواهر تبریز شامل 1400عضو می باشد که 800 نفر در زمینه تک فروشی و سکه فروشی و 600نفر در زمینه فروش طلا و نقره فعالیت دارند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز «مهدی بهرمانی» می باشد که پس از پرویزی(رئیس قبلی این اتحادیه) همکنون بر میز ریاست این اتحادیه تکیه زده است، و با روی باز پذیرای ما در اتحادیه است.

وی در گفتگویی با سایت طلا درباره معرفی اعضای هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر این شهر می گوید: فعالیت خود را در این اتحادیه از سال 91 آغاز کرده که اعضای این هیئت رئیسه شامل آقایان رستمی و نصرالهی معاونتهای اتحادیه، آقایان آزادی و تبریزی بازرسین اتحادیه، سفید وطن دبیر اتحادیه و ابوالقاسمی خزانه داری این اتحادیه می باشند.


بهرمانی با اشاره به اینکه استان تبریز رتبه سوم را در تولید طلا از نظر کیفیت و حجم در کشور دارا می باشد تصریح می کند: با توجه به اینکه این استان تکنولوژی خود را از کشور ترکیه فراهم می کند، در ساخت و تولیدات مصنوعات طلا و نقره با کیفیت بالا در صادرات پتانسیل بالایی دارد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز بازرسی و کنترل عیار طلا، نظارت بر گرانفروشی و رسیدگی به شکایتهای مردمی و تشکیل کمیسیون حل اختلاف مابین همکاران را از مهمترین فعالیتهای این اتحادیه بر می شمارد.

بهرمانی تولید سرویس طلا و نقره سبک در حد وضعیت اقتصادی کشور را از دیگر فعالیتهای مهم این اتحادیه عنوان می کند و می افزاید : تبریز توانسته با توجه به قدرت کم خرید مردم بخش عمده ای از تقاضای مصرف کنندگان را تامین کند و در بخش کاردستی و ملیله کاری در بخش تولیدات مصنوعات طلا حرف اول را بزند.

وی در خصوص مشکل اتحادیه طلا و جواهر تبریز به سایت طلا اظهار می کند: افراد برای تولیدات خود بازار بین المللی را انتظار دارند که با توجه به شرایط موجود اقتصادی و تحریمها، این امکان فعلا موجود نیست و از مسئولین تقاضا می شود شرایط و بسترهای لازم جهت صادرات را فراهم و حمایتهای لازم در زمینه تولیدات را ایجاد نمایند.


* سایت طلا ضمن تشکر و سپاس از دعوت و مهمانوازی جناب آقای بهرمانی و هیئت مدیره این اتحادیه، آرزوی موفقیت و بهروزی را برای همه اعضای اتحادیه طلا و جواهر این شهر آرزومند است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا