اونس طلا1783.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

خبر مهم ایران خودرو درباره موتور سیکلت

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: علاوه بر خودرو، قطعات یدکی و موتورسیکلت هم صادر می‌کنیم.

به گزارش سایت طلا،آقای مهدی خطیبی گفت: پارس، دنا و تارا، خودروهای گروه صنعتی ایران خودرو هستند که به بازارهایی همچون ونزوئلا، عراق، سوریه، آذربایجان، ارمنستان، سنگال و روسیه مقاصد صادر می‌شوند؛ پیش بینی شده که این گروه بتواند امسال ۱۵ هزار دستگاه خودرو صادر کند که در پی این صادرات، حداقل ۱۵۰ میلیون دلار درآمد کسب خواهد شد.

به گفته او، تولید خودرو‌های ناقص ایران خودرو از ابتدای خرداد امسال متوقف شده و هم اکنون حدود ۲۳ هزار دستگاه خودرو ناقص کف پارکینگ‌های ایران خودرو وجود دارد که تا پایان مرداد، تعداد این خودروها به صفر می‌رسد. همچنین این شرکت موافق واردات خودروست؛ زیرا مردم باید حق انتخاب داشته باشند و آمادگی رقابت با خودرو‌های وارداتی نیز، در ایران خودرو وجود دارد.

آقای خطیبی می‌گوید: بحث در فضای مجاز درباره خودرو «ری‌را» مبنی بر این که کپی خودرو‌های خارجی است، درست نیست و با هدف تخریب صورت می‌گیرد. مرکز تحقیقات ایران خودرو نیازی به کپی برداری ندارد، طی ۲۰ روز آینده، رونمایی از اولین مدل ساخته شده در پروژه tf۲۱ برای یک خودرو جدید هم انجام می‌شود و افزایش کیفیت در خودروسازی، به مرور زمان ممکن خواهد بود.

بر اساس اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، هفت طرح توسعه محصول جدید، ۷۳ طرح بهبود مشخصه‌های کیفی محصولات فعلی و ۱۹۹ برنامه زیرساختی ارتقای کیفیت در طول زنجیره ارزش این شرکت، در مجموع ۲۷۹ طرح، در سه دسته کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تعریف شده و در حال اجراست.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد