اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

تصاویری از 12 شوهر قبلی بریتنی اسپیرز!/ داماد ایرانی خوش تیپ ترین

بریتنی اسپیرز پیش از اینکه با سام اصغری ازدواج کند، ازدواج های و طلاق های ناموفق زیادی داشته که همه را بر ای شما معرفی میکنیم .

به گزارش سایت طلا، بریتنی اسپیرز پیش از اینکه با سام اصغری ازدواج کند، ازدواج های و طلاق های ناموفق زیادی داشته که همه را بر ای شما معرفی میکنیم .

بریتنی جین اسپیرز (انگلیسی: Britney Jean Spears؛ زادهٔ ۲ دسامبر ۱۹۸۱) خواننده، ترانه‌نویس و رقصندهٔ آمریکایی است. بریتنی دو پسر از ازدواج سابقش دارد.

همسر اول بریتنی اسپیرز جاستین تیمبرلاک

بریتنی و جاستین دو ستاره موسیقی پاپ از سال 1999 تا سال 2002 با یکدیگر زندگی می کردند. آن ها بیش از سه سال با یکدیگر زندگی کردند تا اینکه ناگهان رابطه خود را به اتمام رساندند.

همسر دوم بریتنی وید رابسون

بریتنی تقریباً یک سال بعد از جدایی از جاستین با رابسون نامزد کرد .

همسر سوم بریتنی کولین فارل

در سال 2003 بعد از انتشار عکس هایشان در یک هتل رابطه خود را به شکل رسمی اعلام کردند.


همسر چهارم بریتنی کولمبوس شرت

کمی بعد از به هم خوردن رابطه بریتنی با کولین، او درگیر رابطه با یکی از رقاصان مشهور به نام کلمبوس شرت شد. کلمبوس یک سال بعد در یک مصاحبه ای در مجله ستارگان، ازدواجش را با بیریتنی اعلام کرد

همسر پنجم بریتنی جیسون الکساندر

بریتنی در سال 2004 همه را متعجب کرد و با دوست دوران کودکی اش به نام جیسون ازدواج کرد 55 ساعت از ازدواجشان گذشته بود تا این که به دادگاه مراجعه کردند و جدا شدند .

همسر ششم بریتنی کوین فدرلاین

بریتنی در همان سال دوباره با کوین فدرلاین ازدواج کرد.این دو نفر دو پسر هم دارند اما در همان زمان بریتنی به یک مشکل ذهنی مبتلا شد و در سال 2007 از یکدیگر جدا شدند .

همسر هفتم بریتنی جی.ار.روتِم

بعد از طلاق، بریتنی از کوین در سال 2007 به نام روتم آشنا شد. البته از زمانی با کوین بود، او را می شناخت. که البته رابطه آن ها بعد از ازدواج سریع به طلاق ختم شد.

همسر هشتم عدنان قالب

بریتنی بار دیگر با یک عکاس به نام عدنان وارد رابطه شده بود و چندین ماه با او زندگی کرد سپس طلاقی دوباره .

همسر نهم بریتنی جیسون تراویک

بریتنی باز هم وارد یک رابطه دیگر شد که از سال ۲۰۰۹ شروع شده بود. در دسامبر سال ۲۰۱۱ به طور رسمی نامزد کردند اما متاسفانه این رابطه هم پایدار نماند و با شروع سال ۲۰۱۳ این دو نفر از یکدیگر جدا شدند.

همسر دهم دیوید لوکادو

بعد از اینکه نامزدی بریتنی با جیسون به هم خورد، با یک وکیل به نام دیوید در سال ۲۰۱۳ آشنا شد. البته رابطه عاشقانه آن ها فقط یک سال طول کشید و در سال ۲۰۱۴ از هم جدا شدند.

همسر یازدهم چارلی اِبِرسول

بریتنی با سازنده موسیقی های خود نیز وارد رابطه شد اما به هر حال این رابطه هم در سال ۲۰۱۵ به اتمام رسید.

و در نهایت با سام اصغری

سام اصغری را در یک موزیک ویدئو در سال ۲۰۱۶ ملاقات کرد. آن ها بعد از آن ملاقات اول با یکدیگر قرار گذاشتند و رابطه خود را به صورت رسمی در ژانویه سال ۲۰۱۷ در اینستا گرام اعلام کردند و در حال حاضر همسر خود را سام معرفی کرده .

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد