اونس طلا1792
مظنه5,948,000
18 گرم1,373,100
ارزش سکه13,400,844
قدیم (بهار)14,200,000
جدید (امامی)14,830,000
نیم8,200,000
ربع5,200,000

نشست باقری با نمایندگان درباره آخرین وضعیت روند مذاکرات برجام

سخنگوی فراکسیون مستقلان جزئیات جلسه اعضای این فراکسیون با باقری کنی معاون سیاسی وزارت امور خارجه، درباره مذاکرات برجام را تشریح کرد.

به گزارش سایت طلا،محمدعلی محسنی بندپی سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی از حضور باقری کنی معاون سیاسی وزارت امور خارجه و رییس هیات مذاکره کننده کشورمان در مذاکرات برجام در جلسه امروز این فراکسیون خبر داد.

وی افزود:در این جلسه رییس هیات مذاکره کننده کشورمان در برجام درباره روند مذاکرات و سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به کشورمان گزارشی به اعضای فراکسیون مستقلان ارائه کرد.

سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس اظهار کرد:وی در ابتدای جلسه درباره سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران، بیان کرد:سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ابتکار شکلی و نه محتوایی در روند مذاکرات است و ارتباطی به محتوای برجام ندارد.

محسنی‌بندپی ادامه داد: معاون سیاسی وزارت امور خارجه در این نشست همچنین عنوان کرد که دولت سیزدهم پایبند به اصول است و تاکنون این مهم را اثبات کرده و در مسیرش ثابت قدم است؛دولت تلاش کرده اقتصاد و معیشت را به برجام گره نزند.

وی اضافه کرد: باقری کنی در این جلسه مشترک تاکید کرد که نباید سیاست خارجی با نگاه‌های سیاسی درون کشور مخلوط شود وی همچنین در این جلسه تلویحا فرسایشی شدن مذاکرات را تایید کرد اما تاکید کرد این موضوع تحت کنترل هیات مذاکره کننده است.

سخنگوی فراکسیون مستقلان خاطر نشان کرد: رییس هیات مذاکره کننده کشورمان در مذاکرات برجام در مورد سوال اعضا در خصوص ایفای نقش برخی از واسطه‌ها گفت، معتقدم هر فردی درصدد تامین منافع خودش است بنابراین واسطه‌ها نیز به دنبال منافع خودشان هستند.


سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد:وی در خصوص سوال اعضای فراکسیون درباره زمان و اینکه آیا به طور کلی مذاکرات به نتیجه خواهد رسید، پاسخ روشنی به اعضا ارائه نکرد.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد