اونس طلا1786.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

چه استعدادی دارید که نمی دانید؟ نفس عمیق بکشید و یک بطری را انتخاب کنید

هر یک از ما با "استعدادهای"خاصی به دنیا آمده ایم. برخی استعداد هنری دارند، برخی استعداد بازیگری و ...استعداد ذاتی، چیزی است که فرد همیشه آن را در درون خودش دارد و فقط با تلاش و تعهد شکوفا می شود.

هر یک از ما با "استعدادهای"خاصی به دنیا آمده ایم. برخی استعداد هنری دارند، برخی استعداد بازیگری و ...استعداد ذاتی، چیزی است که فرد همیشه آن را در درون خودش دارد و فقط با تلاش و تعهد شکوفا می شود. افراد با استعداد، مردم عادی هستند که استعدادهای خودشان را شناخته اند.

اگر می خواهید بدانید که چه استعدادی دارید ، این تست را انجام دهید!

نفس عمیق بکشید و به هیچ چیز فکر نکنید. روی ذهنتان تمرکز کنید. تصور کنید که یک بطری پیدا کرده اید و درون آن هدایایی وجود دارد. در ۵ ثانیه اول یک بطری را انتخاب کنید.

بطری شماره یک

شما یک فرد بی نظیر هستید. طبیعت به شما این استعداد را عطا کرده است که به سرعت همه چیز را یاد بگیرید. شما استعداد یادگیری همه چیز را دارید و می توانید هر فعالیتی را که دوست دارید، انتخاب کنید. تنها یک نقطه ضعف دارید: شما به سرعت ناامید میشوید و ادامه نمی دهید. هدفی که دارید، ارزش جنگیدن را دارد!

بطری شماره دو

شما با استعداد، تسلط بر اعداد به دنیا آمده اید. شما می توانید در زمینه بانکداری، تجزیه و تحلیل، امور مالی و فناوری اطلاعات گام های بزرگی بردارید. محاسبه و پیش بینی برای شما بسیار آسان است.

بطری شماره سه


(صحبت در جمع) طبیعت این استعداد را به شما داده است. شما یک روانشناس عالی هستید که می توانید وارد روح و ذهن دیگران شوید و تمام نقاط ضعف و قوت آنها را پیدا کنید. گاهی اوقات از این توانایی در عرصه های مختلف زندگی استفاده می کنید.

بطری شماره چهار

شما یک هنرمند هستید! شما این توانایی و استعداد را دارید که از طریق موسیقی، نقاشی و ... دیدگاه خود را به مردم منتقل کنید، اگر در این مسیر حرکت کنید، به سرعت به شهرت و موفقیت دست خواهید یافت.

بطری شماره پنج

شما یک رهبر متولد شده اید. اگر اراده کنید، هزاران نفراز شما پیروی میکنند. برای شما با توانایی و استعداد رهبری مشاغلی در زمینه مدیریت سازمان ها و اداره و کسب و کار خودتان، مناسب است. اگر هنوز نمی توانید به اهدافتان برسید، باید نقاط ضعف و قوت خود را بیشتر بشناسید.

بطری شماره شش

شما در آینده نگری استعداد دارید. این فقط استعداد نیست، بلکه یک هدیه است. در هر شرایطی می توانید به شهود خود کاملاً اعتماد کنید. نکته اصلی این است که یاد بگیرید به ندای درون خود گوش دهید و خود را کاملاً به آن غریزه بسپارید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد