اونس طلا1826.2
مظنه5,907,000
18 گرم1,363,600
ارزش سکه13,308,471
قدیم (بهار)13,650,000
جدید (امامی)14,400,000
نیم7,800,000
ربع4,800,000

با جدیدترین ویژگی آپدیت واتساپ آشنا شوید

قابلیت جدید واتساپ اکنون به همه کاربران امکان پنهان کردن عکس‌های نمایه، آخرین بازدید و اطلاعات مربوط به مخاطبین خاص را می‌دهد.

قابلیت جدید واتساپ اکنون به همه کاربران امکان پنهان کردن عکس‌های نمایه، آخرین بازدید و اطلاعات مربوط به مخاطبین خاص را می‌دهد.

واتساپ معمولا زمان زیادی را برای ارائه ویژگی‌های جدید صرف می‌کند. متا اخیرا سرعت خود را برای بهبود قابلیت‌های این پیام رسان محبوب بیشتر کرده است.

در کمتر از یک سال، این شرکت توانست برخی ویژگی‌هایی که مدت‌ها مورد تقاضای کاربران بود، مانند پشتیبانی چند دستگاهی، Communities و انتقال فایل‌های حجیم را به واتساپ اضافه کند.

این پیام رسان به تازگی گام مهمی در جهت بهبود این اپلیکیشن برای حفظ حریم خصوصی افراد برداشته است. در سال گذشته، واتساپ توسعه تنظیمات حریم خصوصی جدیدی را آغاز کرد. این قابلیت به کاربران امکان پنهان کردن عکس‌های نمایه، آخرین بازدید و اطلاعات مربوط به مخاطبین خاص را می‌دهد. پیش از این، این قابلیت فقط در نسخه بتا وجود داشت. این شرکت اکنون عرضه رسمی جهانی این ویژگی را برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS اعلام کرده است.

تا به حال، سه گزینه حفظ حریم خصوصی برای عکس‌های پروفایل، last seen و about info برای «همه»، «مخاطبین من» و «هیچ کس» وجود داشت. اکنون گزینه دیگری نیز به این لیست اضافه شده است: مخاطبین من به جز… این ویژگی مدتی است که در تنظیمات Status Privacy وجود دارد. در صورت فعالسازی این ویژگی، اگر به افراد اجازه ندهید اطلاعات شما را ببینند، شما نیز نمی‌توانید اطلاعات آن‌ها را مشاهده کنید؛ بنابراین اگر دسترسی شخصی به عکس نمایه، آخرین بازدید و About info را برای یک نفر محدود کنید، داده‌های این شخص نیز برای شما قابل مشاهده نخواهد بود.


این شرکت همچنین چند ویژگی برای تماس گروهی را نیز راه اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در حین تماس گروهی، برخی کاربران را بی صدا کنند و یا به افراد خاصی پیام ارسال کنند. همچنین در صورتی که شخصی در حین تماس، به تماس گروهی می‌پیوندد، یک اعلان به اعضای گروه ارسال می‌شود.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد