اونس طلا1783.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

با این تست شخصیت به آرامش برسید، یک تصویر را انتخاب کنید

همه ما گاهی در مسیر زندگیمان با افرادی آشنا میشویم که چندین سال بعد احساس میکنیم آن اشخاص برای اینکه چیزی به ما باد بدهند وارد زندگی ما شدند.

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

همه ما گاهی در مسیر زندگیمان با افرادی آشنا میشویم که چندین سال بعد احساس میکنیم آن اشخاص برای اینکه چیزی به ما باد بدهند وارد زندگی ما شدند. این افراد معلم های معنوی ما هستند که وقتی به کمک نیاز داریم می آیند و ناگهان می روند. اگر آگاه باشیم حتی حرف یک کودک هم میتواند ما را به مسیر درست هدایت کند.

در این تست 4 معلم معنوی وجود دارد، یکی را انتخاب کنید و از پیام آنها بهره مند شوید.

شماره یک، توصیه بودا به شما این است:

سختی ها و مشکلات ما این امکان را می دهد که خشم و عصبانیتمان را کنترل کنیم. وقتی منبع ترس هایمان را درک میکنیم ، دیگر از آن چیز نمیترسیم. ما "کامل" هستیم. مدیتیشن و تمرینات تمرکز به ما کمک کند تا راه حل های بهتری برای مشکلاتمان پیدا کنیم.

عزیزانی که از دست داده ایم میتوانند به ما کمک کنند. همه ما ذاتاً با آنها ارتباط داریم و آنها در کنارمان هستند اما وجود آنها را در کنار خودمان احساس نمیکنیم. بنابراین لازم نیست احساس تنهایی کنیم. با ندای درونتان میتوانید زمزمه های آنان را بشنوید. اگر بتوانید این کار را انجام دهید به آگاهی بیشتری می رسید. اگر تلاش کنید میتوانید با آنها صحبت کنید و از آنها برای انتخاب درست مسیر زندگیتان کمک بگیرید.

شماره دو، توصیه عیسی به شما این است:

عشق همه چیز را تسخیر می کند. هرچه بخواهید با عشق ورزیدن میتوانید آنها را به دست بیاورید. عشق مهمترین، اولویت زندگی است. فراموش نکن که دیگران را به اندازه خودت دوست داشته باشی. اگر کسی ازمحبت شما سوء استفاده کرد، نگران نباشید زیرا عشق از راه دیگری وارد زندگیتان می شود. سخاوتمندانه زندگی کنید. هرچه برای خودت نمی پسندی، برای دیگران هم نپسند. از دشمنت متنفر نباش و دشمنانت را هم دوست داشته باش.

بگذار بهترین ها برایت اتفاق بی افتد، عشق تنها راه ورود آنها است. وقتی کسی شما را آزارمیدهد، برای او دعا کنید نه ناله و نفرین. زیرا فقط با این کار به خود واقعی تان و ذات الهی خودتان نزدیک می شوید.


شماره سه ، توصیه کریشنا به شما این است:

با دانش معنوی خود به افراد کمک کنید تا تغییر کنند. تغییر دیگران نه تنها شما را به آرامش می رساند بلکه باعث میشود دعای آنها همیشه همراهتان باشد. از خدا بخواهید هرکس شما را آزار میدهد، ببخشد. همه ما مرتکب اشتباهاتی می شویم، که بعضی از آنها قابل جبران نیستند. آنها را راهنمایی کنید تا خودشان را دوست داشته باشند ، زیرا تنها کسانی که خودشان را دوست ندارند دیگران را آزار میدهند. تغییر مثبت آنها، شما را به آرامش میرساند.

شماره چهار، توصیه لائوتسه به شما این است:

احترام گذاشتن به دیگران و دیدن خوبی های آنان بسیار لذت بخش است . نیکی کردن بهترین دین دنیاست. در زندگی، مهربان بودن بسیار بهتر از درست بودن و مهم بودن است. ملایمت چتری برای بخشش، پذیرش و عشق است. خشونت بیشتر خودتان را آزارمیدهد. وقتی از تکبر و احساس بهتر بودن از دیگران دست برداریم و خودمان و دیگران را باهم برابر بدانیم، بسیاری از درگیری ها در زندگی ما ناپدید می شوند.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد