اونس طلا1782.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

رابطه چیدن تخم مرغ با شخصیت شما

ضمیر ناخودآگاه ، بسیار شگفت انگیز است و متأسفانه بسیاری از ما ،هیچ چیز در مورد توانایی ها و استعدادهای پنهان خودمان نمی دانیم.

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

ضمیر ناخودآگاه ، بسیار شگفت انگیز است و متأسفانه بسیاری از ما ،هیچ چیز در مورد توانایی ها و استعدادهای پنهان خودمان نمی دانیم. جنبه قوی پنهان شما را می توان از طریق این تست تصویری سریع، سرگرم کننده و آسان آشکار کرد!

یکی از تصاویر را که شبیه چیدمان خودتان است ، انتخاب کنید.

الگوی اول

قدرت پنهان شما، توانایی رهبری شماست. شما درست مانند این الگو، در هر شرایطی مثل نوک نیزه عمل می کنید. شما فردی هستید که مردم از او الگو می گیرند . اعتماد به نفس شما باعث می شود، آنها در کنار شما احساس امنیت و آرامش کنند.

حس شهودی شما بسیار قوی است. اکثر مردم به غریزه درونی شما اعتماد دارند. شما یک رهبر به دنیا آمده اید و می دانید که چه بخواهید چه نخواهید، هدفتان رهبری کردن است. اطرافیانتان با دیدگاه مثبت و روحیه رقابتی شما انگیزه پیدا می کنند.

الگوی دوم


شما راحت و آرام هستید. شما می توانید با هر شرایطی سازگار شوید و شرایط پیش بینی نشده، شما را نمی ترساند. شما مظهر ثبات هستید و اطرافیانتان از توانایی شما برای آرامش گرفتن زمانی که تحت فشار هستند، استفاده می کنند.

شما این توانایی شگفت انگیز را دارید که می توانید از هر موقعیتی استفاده کنید و همیشه در اوج باشید. مردم شما را به خاطر توانایی شما در انجام کارها تحسین می کنند و در هر شرایطی روی شما حساب باز میکنند. شما توانایی عجیبی برای مدیریت بحران هایی که برایتان پیش می آید، دارید.

الگوی سوم

شما هنرمند، باهوش و تخیلی هستید. هر زمان که مجبورمی شوید به جای انجام کارهای مورد علاقه تان، کارهای دیگری انجام دهید، رویاپردازی می کنید. شما نمیتوانید ذهن خود را متوقف کنید و سعی می کنید با کارهای هنری خودتان را مشغول کنید.

شما از تجربه و یادگیری چیزهای جدید لذت می برید .عاشق زندگی هستید و دنبال کردن علایقتان ، شما را خوشحال می کند. ماندن طولانی مدت در یک مکان برای شما کسل کننده است و سفر و دیدن مکان های جدید را دوست دارید.

الگوی چهارم

شما جزئی نگر و منظم هستید. وقتی همه چیز مرتب باشد، طبق برنامه ریزی پیش برود و کارهایی که انجام می دهید با هماهنگی باشد، لذت می برید. از چیزهای ساده در زندگی لذت می برید و به کارهای خودتان که به خوبی آنها را انجام داده اید افتخار می کنید. شما فردی سخت کوش هستید و دوست دارید که کارها به درستی انجام شود. شما در مدیریت کارها فوق العاده هستید زیرا همیشه دیدگاه خوبی دارید و می توانید کمال گرا باشید. شما دوست دارید کارها را به درستی انجام دهید، در غیر اینصورت احساس می کنید وقتتان را تلف کرده اید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد