اونس طلا1783.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

اگر این 6 نشانه را در همسر خود می بینید او عمیقا عاشق شما است

گاه پیش می آید که در زندگی مشترک تان حس کنید دیگر مانند سابق دوست داشته نمی شوید اما اگر این 6 نشانه را در همسر خود می بینید یعنی شما سخت در اشتباه هستید.

به گزارش سایت طلا، عشق واقعی معمولا بدون دقت به نشانه ها نیز مشخص است اما اگر می خواهید برای شما اثبات شود می توانید به برخی از نشانه ها توجه کنید.

ما در اینجا قصد داریم شش ویژگی را به شما معرفی کنیم که به شما نشان می دهد شریک زندگی تان به شکل دیوانه واری عاشق شماست.

1. غذایشان را با شما تقسیم می کنند. بسیاری از افراد احساس خوبی نسبت به تقسیم غذا با دیگران ندارند. همچنین بسیاری از مردان نیز از غذا خوردن در یک بشقاب مشترک و یا با قاشق یک فرد دیگر استقبال نمی کنند. در این شرایط می توان گفت که اگر شریک زندگی تان غذای خود را با شما به اشتراک گذاشته و از شما می خواد تا غذای او را مزه کنید، یک نشانه بسیار زیبا از محبت است.

زندگی مشترک

2. به جای پیام متنی از پیام صوتی یا تماس استفاده می کنند. در دنیای امروز تلفن های همراه و شبکه های اجتماعی و پیام های متنی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شده اند. اگر شریک زندگی تان ترجیح می دهد وقت و تلاش صرف کند تا با شما تماس بگیرد یا پیام صوتی ارسال کند بدان معنا است که اهمیت بسیاری برای او دارید و نشانه عاشق بودن وی است.

3. تلفن همراه را بدون توجه رها می کنند. برخی افراد بدون اینکه توجه کنند تلفن همراه خود را در کنار شما رها می کنند. این بدان معناست که آنها چیزی برای مخفی کردن نداشته و یک رابطه پر از اعتماد با شما دارند.

4. حاضرند چیز های جدید را در کنار یکدیگر تجربه کنند. عموما با افزایش سن گفتن بله به کار های جدید بسیار سخت می شود. به خصوص در یک رابطه عاشقانه با که علایق افراد با یکدیگر متفاوت است. در این حالت تلاش کردن برای تجربه چیز های مختلف می تواند نشانه عشقی واقعی باشد.

تغییرعادت ها

5. شما را با نوشته های عاشقانه و هدیه سوپرایز می کنند. این کار می تواند به شما نشان دهد که به شما اهمیت داده و توجه زیادی دارند و نشانه خوبی برای عشق است.


6. برخی عادات خود را تغییر می دهد. در یک رابطه خوب هیچ کس نباید به طور کامل شخصیت خود را تغییر دهد اما با این وجود افرادی که عاشق یکدیگر هستند سعی می کنند برخی عادت های خود را تغییر داده و برای یکدیگر بهترین باشند.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد