اونس طلا1785.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

یک بال انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته شما را راهنمایی می کند

همه ما در زندگی کسی را داریم که به ما کمک می کند و وقتی کسانی که دوستشان داریم پیش ما نیستند، میدانیم که د زندگی همیشه به ما کمک خواهند کرد.

تست روانشناسی: یک بال انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته شما را راهنمایی می کند

به گزارش سایت طلا همه ما در زندگی کسی را داریم که به ما کمک می کند و وقتی کسانی که دوستشان داریم پیش ما نیستند، میدانیم که در زندگی همیشه به ما کمک خواهند کرد. برخی از این یاران ( دوستان، خانواده، مشاوران، همکاران، راهنمایان معنوی، عزیزان ما که دیگر در این دنیا نیستند و یا حتی فرشتگان) هستند.

هر کسی فرشته ای دارد که او را راهنمایی می کند. در این تست روانشناسی یک جفت بال فرشته را انتخاب کنید تا ببینید کدام فرشته در حال حاضر به شما کمک می کند.

جواب تست روانشناسی شماره یک: فرشته رافائل

او شفا دهنده است و به کسانی که دیگران را شفا می دهند و کسانی که به شفا نیاز دارند کمک می کند. همچنین از کسانی که مرتب سفر می کنند محافظت می کند. رنگ های مرتبط با فرشته رافائل ، زرد است. برای ارتباط با این فرشته از رایحه بادیان و اسطوخودوس استفاده کنید.

جواب تست روانشناسی شماره دو: فرشته میکائیل

او بزرگ ترین فرشته محافظ است. با تاریکی مبارزه می کند و از افرادی که در زمینه خدماتی کار می کنند محافظت میکند. همچنین در دوره های انتقال و رشد به شما کمک می کند. رنگ های آن قرمز و طلایی است. برای ارتباط با او از کندر استفاده کنید.

جواب تست روانشناسی شماره سه: فرشته جبرئیل


به عنوان نگهبان یا محافظ روح شناخته می شود. به کودکان، زنان باردار، افرادی که در زمینه های ارتباطی کار می کنند ، افراد خلاق ، نویسنده ها و مشاوران کمک می کند. رنگ های او آبی و نارنجی است. برای ارتباط با او از رایحه یاس استفاده کنید.

جواب تست روانشناسی شماره چهار: فرشته اوریل

این فرشته به ما کمک می کند با اجدادمان ارتباط برقرار کنیم، صلح و عدالت را به ارمغان می آورد و با تصویر ذهنی به ما کمک میکند که راه حل چالش ها ومشکلاتمان را پیدا کنیم. رنگ های او، قهوه ای و سبز است. برای ارتباط با او، از بابونه و چوب صندل استفاده کنید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد