اونس طلا1782.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

نقاشی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید

یک تست سریع و آسان که به شما کمک میکند از احساس امروزتان آگاه شوید. تابلویی را انتخاب کنید که دوست دارید در خانه خود آویزان کنید.

یک تست سریع و آسان که به شما کمک میکند از احساس امروزتان آگاه شوید. تابلویی را انتخاب کنید که دوست دارید در خانه خود آویزان کنید.

تصویر شماره یک از سمت راست

در وضعیتی قرار گرفته ای که هیچ گونه اضطرابی ندارید شما در یک وضعیت ذهنی و روانی بسیار آرام هستید. هر روز صبح با لبخند از خواب بیدار می شوید، از زندگی و از اتفاقات کوچک روزانه لذت می برید. از تغییرات نمی ترسید و وقتی در زندگی با چالش هایی روبرو می شوید که تجربیات جدیدی به شما می دهد خوشحال می شوید.

تصویر شماره دو

اینکه مشکلات خودتان را پنهان کنید تا زمانیکه آن را با شخص خاصی در میان بگذارید، نه تنها مشکلاتتان را حل نمیکند بلکه باعث می شود اطرافیانتان فکر کنند که منزوی و درون گرا هستید. شما تنهایی را دوست دارید. اما برای رهایی از اضطراب، باید مشکلات را با دوستان خود در میان بگذارید. شما یک مقدار بد خلق شده اید، اما وقتی نوبت به رابطه شما با دوستان و خانواده تان می رسد، مهربان می شوید.

تصویر شماره سه


وضعیت امروز شما، بسیار متعادل است. شما با اعتماد به نفس هستید و یک شخصیت بسیار قوی دارید. شما از کارها و مشکلات جدی نمی ترسید و آرامش در روح شما وجود دارد. شما فردی دوست داشتنی هستید که خواهان خوشبختی و عشق واقعی هستید. وقتی به آنچه که می خواهید برسید، خوشبختی را در درون خود احساس خواهید کرد!

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد