اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

منحصر بفردترین رولزرویس دنیا با رنگی متفاوت!+عکس

رولزرویس دومین خودروی سوپر لوکس خود یعنی Rolls-Royce Boat Tail را با رنگی منحصر بفرد و الهام گرفته از نوعی مروارید در ایتالیا رونمایی می‌کند.

خودروسازی لوکس رولزرویس، دومین خودروی لاکچری خود از سری Rolls-Royce Boat Tail را به ایتالیا خواهد فرستاد. خودرویی که یک ویژگی منحصر بفرد دارد و آن هم رنگ شگفت انگیزی که با الهام از رنگ نوعی مروارید تولید شده است.

فرارو نوشت، نام خاصی برای رنگ وجود ندارد، اما یکی از پیچیده‌ترین سایه‌هایی است که تا کنون توسط این برند لوکس ایجاد شده است. ما جرات نداریم بگوییم این بوت تیل رولزرویس رنگ قهوه‌ای دارد. در واقع، ما نمی‌دانیم آن را چه بنامیم. برند فوق لوکس رولزرویس نام رسمی برای این سایه ارائه نمی‌دهد، اما می‌دانیم که چندین رنگ الهام گرفته از مروارید‌های صدفی مجموعه شخصی خریدار را ترکیب می‌کند. این نقطه کانونی این خودروی خیره کننده است، دومین خودرو از سه Boat Tails که رولزرویس خواهد ساخت.

این خودرو قرار است اولین نمایش عمومی خود را در آخر این هفته در Concorso d'Eleganza، در ایتالیا انجام دهد. همانند نسخه اول که نام خریدار آن محرمانه مانده بود، این دومین بوت تیل نیز خریدار ناشناخته‌ای دارد هرچند که رولزرویس می‌گوید خانواده خریدار سابقه بسیار طولاتی در صنعت مروارید دارد. از همینجاست که پیوند نمای بیرونی خودرو با مروارید آشکار می‌شود، زیرا که خریدار چند طیف رنگ مروارید را به خودروساز ارائه داده تا از طریق آن‌ها رنگ خودرو ساخته شود.

نتیجه یکی از پیچیده‌ترین پرداخت‌هایی است که تا به حال توسط رولزرویس بِسپوک ساخته شده است که شامل صدف و رز نرم برای فونداسیون با تکه‌های سفید و برنز مخلوط شده است. این ترکیب جلوه‌ای مرواریدی با کیفیت تغییر رنگ ایجاد می‌کند، اما این فقط سایه اصلی روی ماشین است. کاپوت دارای رنگ کنیاکی تیره‌تر با برنز بیشتر و مقداری طلا است. در قسمت عقب، روکش گردویی با نوار‌های رزگلد خواهید دید. تصور کلی رنگ بژ با گل رز که با رنگ‌های متضاد تیره‌تر ترکیب شده، چهره‌ای شعله‌ور به خودرو داده است.

فضای داخلی دارای الهام مشابهی از صدف‌های مروارید با کنیاک، گردو و رزگلد بیشتر و طبیعتاً لهجه‌های مرواریدی است. مالک Boat Tail در واقع از مجموعه خودش مروارید تهیه کرد تا در طول ساخت و ساز از آن استفاده کند. این وسیله نقلیه ویژه مانند مدل اول با دست ساخته شده و از آلومینیوم در این فرآیند استفاده فراوانی شده است. الکس اینس، رئیس بخش طراحی رولزرویس می‌گوید: «در ساخت هر یک از این خودرو‌های از المان‌های منحصر بفرد استفاده شده؛ اما در این مورد، احساس عمیق‌تری وجود داشت. تولید یک خودرو به افتخار پدر یک مشتری و سابقه خانوادگی آنها، یک امتیاز فوق العاده است؛ مسئولیتی که ما آن را به جان خریدیم. نتیجه نیز بسیار فراتر از یک وسیله نقله لوکس است. به معنای واقعی کلمه، این یک اثر هنری متحرک است.»


خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد