اونس طلا1819.1
مظنه6,197,000
18 گرم1,430,500
ارزش سکه13,961,841
قدیم (بهار)14,450,000
جدید (امامی)15,400,000
نیم8,350,000
ربع5,300,000

تعبیر خواب: معنی خواب جدیدی که به تازگی دیده اید را بخوانید

همه انسان ها گاها در هنگامی که خواب هستند رویا می بینند اما هرکدام از این رویاها چه معنی ای دارند و می خواهند چه چیزی را به ما بگویند؟

به گزارش سایت طلا، گاهی ممکن است با خودتان فکر کنید خواب عجیبی که دیشب دیده اید معنی خاصی ندارد و تنها به علت خستگی و یا خوردن غذای زیاد است. اما برعکس در این مطلب راز خواب های شما را فاش می کنیم .

خواب ها می توانند به دلایل زیادی ایجاد شوند و گاهی نیز تنها به دلیل داشتن یک روز اشفته، اتفاقی ناگوار و یا ذهن مشغولی شما درباره موضوعی‌خاص باشند از طرفی گاهی نیز تنها ایینه روزمره شما هستند.

نکته مهم درباره خواب ها این است که هرچقدر نیز که ساده باشند باز هم معانی خاصی را در خود پنهان کرده اند و به شما هشدار می دهند که نباید از کنار ان ها به سادگی گذر کنید.

زمین خوردن: معمولا میل شما برای رها کردن بیشتر و لذت بردن بیشتر از زندگی بیان می کنند.

رویای بارداری: رویای بارداری گاهی همان ترس نهفته از مادر شدن است که فرد خود نیز از ان اطلاعی ندارد و گاهی میز به این معنا است که فرد در حال عمیق کردن روابطش است.

رویای پرواز: این خواب می تواند نشان دهنده احساس آزادی و استقلال باشد و میل زیاد درونی شما برای انجام دادن یک کار بزرگ باشد.

رویای پرواز

تعقیب شدن در خواب: تعقیب شدن توسط یک‌حیوان به معنای عصبانیت است و اینکه شما در حال پنهان کردن احساسات خود هستید. همچنین اگر تعقیب کننده شما شخصی ناشناس باشد به این معنا است که شما در زندگی تان ترسی دارید که نمی خواهید با ان مواجهه شوید.

خواب ریختن دندان: این خواب می تواند معنای زیادی داشته باشد مانند اینکه شما نگران زیبایی و ظاهرتان هستید، نگران توانایی تان در برقراری ارتباط هستید و یا نگران این هستید که حتما از نظر دیگران خوب بنظر برسید.

خواب مرگ: این نوع خواب می تواند ناشی از فکر زیاد به مرگ و از دست دادن عزیزانتان باشد و همچنین نشان دهنده اضطراب در مورد تغییر و یا ترس از اتفاقات ناشناخته است.

خواب دیدن


رویای برهنگی: این خواب نشان می دهد از برملا شدن رازها و یا نواقص خود می ترسید.

سقوط کردن در خواب: نشان دهنده این مسئله است که اتفاقات در زندگی تان به خوبی پیش نمی رود و نمادی از ترس در زندگی واقعی است. این مشکل می تواند شکست در کار و یا رابطه عاطفی شما باشد.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد