اونس طلا1815.1
مظنه6,012,000
18 گرم1,387,800
ارزش سکه13,545,036
قدیم (بهار)14,450,000
جدید (امامی)15,400,000
نیم8,350,000
ربع5,300,000

سورپرایز جشنواره کن برای «تام کروز»

مسئولان جشنواره فیلم کن پس از نمایش فیلم جدید «تاپ گان» از «تام کروز» با اعطای جایزه غیرمنتظره و افتخاری نخل طلا تجلیل کردند.

به گزارش سایت طلا، مسئولان جشنواره فیلم کن پس از نمایش فیلم جدید «تاپ گان» از «تام کروز» با اعطای جایزه غیرمنتظره و افتخاری نخل طلا تجلیل کردند.

«تام کروز»  که امسال به عنوان یکی از میهمانان ویژه جشنواره فیلم کن به این رویداد سینمایی دعوت شده بود پیش از نمایش فیلم جدید و اکشن «تاپ گان: ماوریک» غافلگیر شد و با دریافت یک جایزه افتخاری از پیش اعلام نشده نخل طلا مورد تقدیر قرار گرفت.

فیلم جدید «تاپ گان» در بخش نمایش‌های ویژه کن به روی پرده رف و  با تشویق پنج دقیقه‌ای مخاطبان در سالن سینما همراه شد.

«تام کروز» که پس از یک وقفه ۳۰ ساله بار دیگر به جشنواره کن آمده امروز گفتگویی زنده با «دیدیه آلوش» روزنامه نگار فرانسوی نیز پیش از نمایش ویژه فیلم  «تاپ گان: ماوریک» داشت.

«تام کروز» که سه نامزدی اسکار و یک جایزه گلدن گلوب در کارنامه دارد پس از دریافت این جایزه افتخاری از جشنواره کن گفت: یک عصر به یادماندنی که هرگز از خاطر نخواهم برد.

در فیلم جدید «تاپ گان» به کارگردانی «جوزف کوشینسکی» علاوه بر «تام کروز» بازیگرانی چون «مایلز تلر»، «جنیفر کانلی»، «جان هام»، «گلن پاول»، «لوئیس پولمن»، «دنی رامیرز»، «مونیکا باربارو»، «اِد هریس» و «وال کیلمر» نیز در نقش مرد یخی بازی می‌کنند.

 «تام کروز» اولین و آخرین بار در سال ۱۹۹۲ برای نمایش فیلم  «دور و دورتر» ساخته  «ران هاوارد» به عنوان فیلم اختتامیه به جشنواره کن رفته بود و در همان سال جایزه نخل طلای بهترین فیلم را نیز به «بیل آگوست» برای فیلم  «بهترین نیات» تقدیم کرد.


هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن از ۱۷ می تا ۲۸ می (۲۷ اردیبهشت تا ۷ خردادماه) برگزار می شود.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد