اونس طلا1820.1
مظنه6,197,000
18 گرم1,430,500
ارزش سکه13,961,841
قدیم (بهار)14,450,000
جدید (امامی)15,400,000
نیم8,350,000
ربع5,300,000

ویژگی جدید و شگفت انگیز واتساپ

واتساپ در حال کار بر روی ویژگی جدید پیش نمایش لینک‌های به اشتراک گذاشته توسط کاربران می‌باشد. کاربران با استفاده از این ویژگی می‌توانند علاوه بر لینک مربوطه، به تصویر و اطلاعات بیشتری از آن لینک دسترسی پیدا کنند.

تا کنون اگر کاربران واتساپ لینکی از یک وب سایت را برای یکدیگر ارسال می‌کردند، کاربران اطلاعات زیادی به غیر از URL آن سایت مشاهده نمی‌کردند. طبق آخرین گزارش WABetaInfo، واتساپ در حال کار بر روی ویژگی جدید پیش نمایش لینک‌های به اشتراک گذاشته توسط کاربران می‌باشد.

فرارو نوشت: با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند علاوه بر لینک مربوطه، به تصویر و اطلاعات مختصری از آن لینک نیز دسترسی پیدا کنند. اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده در نسخه iOS نشان می‌دهد که کاربران ابتدا URL را به تنهایی مشاهده می‌کنند. کاربران با انتخاب لینک می‌توانند اطلاعات بیشتری مانند تصویر، نام وب سایت و اطلاعات مربوط به وب سایت را مشاهده کنند.

این ویژگی در نسخه دسکتاپ نیز تقریبا مشابه نسخه iOS است. نسخه اندروید واتساپ پیش از این نیز نوعی پیش‌نمایش برای لینک‌ها ارائه می‌داد، اما نه با جزئیاتی که اکنون ارائه شده است. تا کنون در نسخه اندروید واتساپ ۳ یا ۴ خط توضیح درباره URL به همراه تصویری از لینک مورد نظر به کاربران نمایش داده می‌شد. به روز رسانی جدید تصویر بزرگ‌تر و فضای بیشتری برای بروزرسانی متن در رابطه با URL‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


این ویژگی در حال حاضر در نسخه iOS این اپلیکیشن در حال آزمایش است و در آینده برای اندروید و دسکتاپ نیز در دسترس خواهد بود. این پیام رسان محبوب در حال آزمایش چندین ویژگی دیگر نیز می‌باشد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آینده این اپلیکیشن، Companion Device است که به کاربران اجازه می‌دهد از یک حساب واتساپ در بیش از یک گوشی هوشمند استفاده کنند. واتساپ همچنین در حال کار بر روی ویژگی‌های دیگری مانند تایمر‌های دانلود، نظرسنجی، ابزار طراحی بهبود یافته و واکنش سریع از طریق ایموجی‌ها می‌باشد.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد