اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

گل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بفهمید چه زمانی ازدواج خواهید کرد؟

آیا قبلاً ازدواج کرده اید و فقط می خواهید ببینید که آیا واقعیت دارد یا خیر؟ یکی از ۸ گل رنگی را انتخاب کنید که بیشتر از بقیه توجه شما را به خود جلب کند.

آیا قبلاً ازدواج کرده اید و فقط می خواهید ببینید که آیا واقعیت دارد یا خیر؟ یکی از 8 گل رنگی را انتخاب کنید که بیشتر از بقیه توجه شما را به خود جلب کند.

گل شماره یک

گل لاله

شما بین ۲۱ تا ۲۳ سال ازدواج خواهید کرد. لاله به معنای عشق کامل است. به احتمال زیاد، شما یک فرد فوق العاده مثبت هستید که دوستان زیادی دارید. روابط عاشقانه نقش مهمی در زندگی شما دارد. شما یک فرد کاملاً خوشحال هستید و دوست دارید از همه چیزهایی که سرنوشت به شما ارائه می دهد لذت ببرید. تفریح، دوستان و عشق سه جزء مهم زندگی شما هستند.

گل شماره دو

مرواریدی زرد

شما بین ۳۵ تا ۴۰ سالگی ازدواج خواهید کرد. گل مروارید زرد نمادی است که تولد زیبایی و همچنین آغاز یک چیز خوب را نشان می دهد. به احتمال زیاد، شما در حال حاضر روی روابط و عشق متمرکز نیستید. ازدواج را هدفی در آینده ای دور در نظر می گیرید.

با این حال، چند سال دیگر، نظر شما در مورد ازدواج تغییر می کند. گل مروارید زرد با دوستی، شادی و هوش مرتبط است. شما به احتمال زیاد منطقی تر از یک فرد احساساتی هستید. پیام این نماد لذت بردن از زندگی است! عشق زمانی شما را غافلگیر خواهد کرد که انتظارش را ندارید.

گل شماره سه

شما بین ۳۱ تا ۳۴ سالگی ازدواج خواهید کرد. این گل نماد یک فضای آرامش بخش، رمانتیک مملؤ از زیبایی و جوانی است. برای شما هیچ فیلم عاشقانهای ، چیزی کمتر از گلی درلای موهای یک جوان زیبا ندارد.


شما فردی آرام هستید که آزادی را دوست دارید و همیشه آماده ماجراجویی هستید. گل زیبایی که پروانه ها و زنبورها را به خود جذب می کند. شما در زندگی می توانید به راحتی افراد اطراف خود را جذب کنید.

گل شماره چهار

گل آفتابگردان

شما بین ۲۷ تا ۳۰ سالگی ازدواج خواهید کرد. گل آفتابگردان معمولاً با خورشید و شادی همراه است. نماد گل آفتابگردان برای اشاره به شادی است که نمی توان آن را پنهان کرد. شما فردی بسیار باهوش هستید که جنبه مثبت خود را به دیگران منتقل می کنید. شما فردی خونگرم و خوش اخلاق هستید. فردی خوش بین که همیشه نیمه پر لیوان را می بیند. همیشه جنبه مثبت را در ناامیدکننده ترین شرایط می بینید.

علاوه بر این، شما فردی بسیار کنجکاو هستید که به هر چیز جدید و ناشناخته علاقه مند هستید. شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد چیزهای خاص، دنیاها و فرصت های جدید را یاد بگیرید. سی سالگی سن ایده آل شما برای ازدواج خواهد بود.

گل شماره پنج

گل رز

شما بین ۱۸ تا ۲۰ سالگی ازدواج خواهید کرد. گل رز قرمز نماد عشق، اشتیاق، زیبایی است. شما یک فرد رمانتیک و دوست داشتنی هستید که عشق همیشه برای او اولویت است. شما فردی وفادار و پرشور هستید. انتخاب رز قرمز همچنین به این معنی است که شما ذاتاً یک مبارز هستید. اگر فرد مناسبی را ملاقات کنید، آماده تشکیل خانواده در سنین پایین هستید.

جالب اینجاست که اگر اهداف مشخصی در زندگی داشته باشید و دقیقا بدانید که از آن چه می خواهید، در ازدواج به بهترین نسخه از خود تبدیل خواهید شد. گل رز با احترام و مراقبت همراه است. در مورد شما هم همینطور است: به کسی نیاز دارید که بتوانید به او اعتماد کنید و شما را به همان اندازه که دوستش دارید دوست داشته باشد.

گل شماره شش

شکوفه گیلاس

شما بین ۲۴ تا ۲۶ سالگی ازدواج خواهید کرد. در فرهنگ ژاپنی، شکوفه های گیلاس جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص می دهد.. ژاپن آن را با لطافت، شکنندگی و همچنین با زیبایی زندگی مرتبط می داند.

گل به عنوان یک یادآور زنده عمل می کند که در بیشتر موارد روشن و زیبا است، اما به طرز غم انگیزی نیز کوتاه است. شکوفه های گیلاس نماد قدرت، هم فیزیکی و هم اخلاقی است. برای شما، هم سنت ها و هم رشد شخصی شما به یک اندازه مهم هستند.

گل شماره هفت

دسته گل

اگر یک دسته گل انتخاب کرده اید به این معنی است که انتخاب یک شریک خاص برای شما دشوار است. این بدان معنا نیست که نمی توانید عاشق شوید. اما قطعا شما کسی نیستید که به عشق ابدی اعتقاد داشته باشید. اما نگران نباشید، این نیز مزایای خود را دارد، از هر رابطه، درس های مفید زیادی برای خود بگیرید و ببینید که واقعاً در زندگی به چه چیزی و چه کسی نیاز دارید.

زندگی یک جعبه شکلات است، شما هرگز نمی دانید در آن چه خواهید یافت. سورپرایز همه جا در انتظار شماست و این دسته گل نماد غیرمنتظره ترین شگفتی هاست.

گل شماره هشت

رز خشک شده

در سن بالای ۴۰ سالگی ازدواج می کنید گل پژمرده نشانه خوبی نیست. به احتمال زیاد به زمان زیادی برای باور عشق واقعی و کمی زمان بیشتر برای یافتن جفت روح خود نیاز خواهید داشت.

با این حال، حتی اگر قبلاً از عشق شکست خورده باشید، زمان همه زخم های شما را التیام می بخشد. به یاد داشته باشید که برای عشق محدودیت سنی وجود ندارد. برای شروع دوباره زندگی و در نهایت دیدار با عشق واقعی خود هیچ وقت دیر نیست.

برچسب ها :
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد