اونس طلا1818.1
مظنه5,859,000
18 گرم1,352,500
ارزش سکه13,200,327
قدیم (بهار)13,400,000
جدید (امامی)14,105,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

جزییاتی از حراج یک خودرو ناشناخته در موزه پترسون+تصویر

طراحی خودرو اسمارت کراس بلید به قدری عجیب است که این خودرو حق ورود به خیابان‌های آمریکا را ندارد.

به گزارش سایت طلا، طراحی خودرو اسمارت کراس بلید به قدری عجیب است که این خودرو حق ورود به خیابان‌های آمریکا را ندارد.

داگ دیمورو، علاقه‌مند به خودرو و یوتیوبر، توجه‌ها را به یک خودروی هوشمند عجیب جلب می‌کند كه نام آن Smart Crossblade ۲۰۰۴ است.


طبق گفته دیمورو، کراس بلید، خودرویی است که سال‌ها در بخشی از مجموعه موزه خودروی پترسن لس‌آنجلس بوده است. دیمورو بیان می‌کند که تقریباً ۲ هزار مدل از این خودرو تولید شده است، اما به دلیل طراحی عجیب و غریب خودرو، شک دارد که این تعداد واقعاً تا این حد زیاد باشد.

با این حال، خودرو اسمارت کراس بلید، این مدل خاص متعلق به موزه پترسن در واقع در وب‌سایت موزه به حراج گذاشته می‌شود و تا به الان بالاترین پیشنهاد ۷ هزار دلار آمریکا بوده است. انتظار نداشته باشید که در صورت برنده شدن، اسمارت کراس بلید خود را برای گردش در شهر بیرون بیاورید، زیرا طراحی غیر متعارف آن به این معنی است که در ایالات متحده رانندگی با آن غیر قانونی است و به همین دلیل است که این مدل هرگز در آنجا فروخته نشده است.

چه چیز عجیبی در مورد اسمارت کراس بلید وجود دارد؟

علاوه بر کمیاب بودن این مدل، طراحی اسمارت کراس بلید نیز یکی دیگر از دلایل عجیب به نظر رسیدن این خودرو است. طراحی انجام شده روی این خودرو بیشتر شبیه یک مدل مفهومی، یا احتمالاً یک چرخ دستی گلف است تا یک اتومبیل تمام عیار. به جای درها، میله‌هایی دارد که به‌جای جذب ضربه‌ها، از افتادن شما جلوگیری می‌کنند. هیچ شیشه جلویی وجود ندارد فقط یک تکه شیشه منحنی کوچک در جلو مشاهده می‌شود که عملا در زیر خط سینه راننده قرار دارد همچنین سقفی نیز وجود ندارد.همانقدر که اسمارت کراس ممکن است برای علاقه‌مندان و کلکسیونر‌ها جالب باشد، اما بیشتر از یک وسیله حمل و نقل مناسب، یک تولید خلاقانه است که می‌توانید آن را تحسین کنید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد