اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

فدرال رزرو آمریکا اجرای بخشی از سیاست های محرک پولی را متوقف می کند

سایت طلا : رئیس فدرال رزرو سان فرانسیسکو تاکید کرد: فدرال رزرو آمریکا اجرای بخشی از سیاست های انبساطی و محرک پولی را تا سه ماه آینده متوقف خواهد کرد.به گزارش سایت طلا به نقل از بلومبرگ، "جان ویلیامز" رئیس فدرال رزرو سان فرانسیسکو تصریح کرد: در صورت ادامه روند بهبود وضعیت اقتصادی آمریکا احتمال متوقف شدن اجرای کل سیاست های انبساطی تا پایان امسال وجود دارد.

بر اساس این گزارش وی افزود: با توجه به بهبود نسبی وضعیت بازار کار و اشتغال و رشد اقتصادی آمریکا می توان انتظار داشت که اجرای بخشی از سیاست های انبساطی پولی از تابستان امسال متوقف خواهد شد.

وی ادعا کرد: اجرای سیاست های محرک پولی تاثیر زیادی بر بهبود وضعیت اقتصادی و اشتغال در آمریکا داشته است و پیش بینی می شود این روند در شش ماه دوم امسال نیز ادامه داشته باشد.

بن برنانکی رئیس فدرال رزرو آمریکا نیز 22 می در یک سخنانی تاکید کرده بود که اگر وضعیت کلی اقتصادی این کشور بهبود یابد، در نشست های آینده فدرال رزرو در خصوص متوقف کردن اجرای بخشی از این سیاست ها تصمیم گیری خواهد کرد.

فدرال رزرو آمریکا هم اکنون ماهانه 85 میلیارد دلار برای خریداری اوراق قرضه اختصاص داده است و قصد دارد اجرای این سیاست ها را تا اواسط سال 2015 میلادی ادامه دهد.

ویلیامز پیش بینی کرد: رشد اقتصادی آمریکا امسال به 2.5 درصد و سال آینده نیز به بیش از 3.25 درصد خواهد رسید./م
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد