سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سازمان ملل پیش بینی خود نسبت به رشد اقتصادی جهان را کاهش داد

سایت طلا : سازمان ملل متحد در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرد رشد اقتصادی جهان در سال 2013 میلادی با کاهش روبرو خواهد شد.به گزارش سایت طلا به نقل از آسوشیتدپرس؛ سازمان ملل در گزارش روز پنج شنبه خود پیش بینی کرد: رشد اقتصادی جهان امسال به کمتر از 2.3 درصد خواهد رسید و این رقم در سال 2014 میلادی نیز در بهترین حالت به 3.1 درصد می رسد.

در گزارش سازمان ملل آمده است: در آمریکا، حل و فصل پرتگاه مالی، ادامه اجرای سیاست های انبساطی پولی و بهبود نسبی عملکرد بخش مسکن موجب امیدواری هایی نسبت به چشم انداز رشد اقتصادی این کشور شده است ولی کاهش هزینه های بودجه و نگرانی های سرمایه گذاران نسبت به سیاست های مالیاتی تاثیر منفی زیادی بر اعتماد سرمایه گذاران داشته است.

سازمان ملل در ادامه این گزارش رشد اقتصادی آمریکا را در سال 2013 میلادی 1.9 درصد و این رقم را برای سال آینده 2.6 درصد پیش بینی کرده است. رشد اقتصادی آمریکا سال گذشته به 2.2 درصد رسیده بود.

سازمان ملل در ادامه ضمن اشاره به اجرای سیاست های ریاضتی در اروپا اعلام کرد: اجرای سیاست های ریاضتی با هدف کاهش بدهی و کسری بودجه تاثیر منفی زیادی بر رشد اقتصادی اروپا داشته است.

سازمان ملل در خصوص وضعیت اقتصادی ژاپن نیز افزود: اجرای سیاست های انبساطی پولی در کوتاه مدت به نفع رشد اقتصادی ژاپن خواهد بود ولی توکیو باید به فکر کاهش بدهی های سنگین خود باشد./مسایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا