اونس طلا1820.5
مظنه5,868,000
18 گرم1,354,600
ارزش سکه13,220,604
قدیم (بهار)13,500,000
جدید (امامی)14,185,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

نجات پلیس از خودروی در حال سوختن توسط مرد بی خانمان

مرد بی خانمان موفق شد جان یک مامور پلیس را که در داخل خودروی در حال سوختن گرفتار شده بود نجات دهد.

به گزارش سایت طلا، یک مرد بی خانمان با نجات مامور پلیسی که در میان شعله‌های آتش خودرو گرفتار شده بود به قهرمان محلی تبدیل شد. بنا به گزارش ABC ۱۳ «جانی والکر» موفق شد در آخرین لحظات این مامور پلیس را از داخل خودروی غرق آتش بیرون کشیده و نجات دهد. این اتفاق روز چهارشنبه در شهر هیوستون واقع در ایالت تگزاس رخ داد.

بنا به این گزارش این مامور پلیس در حال تعقیب یک فرد مظنون به سرقت بود که پس از تصادف با یک خودروی کیا مشکی رنگ دچار حادثه شد. در حالی که این زن در محل تصادف جان خود را از دست داد دو فرزندش که در داخل ماشین حضور داشتند دچار جراحت شده و به بیمارستان منتقل شدند. خودروی پلیس نیز پس از این تصادف دچار آتش سوزی و مامور پلیس در آن گرفتار شد.


آقای والکر، مرد بی خانمان با دیدن این صحنه به کمک مامور پلیس شتافت و وی را نجات داد. والکر در این باره گفت «من یک بی خانمان هستم. من کاری را برای یک فرد انجام دادم. من با شنیدن صدای مهیب خودم را به اینجا رساندم و با صحنه آتش گرفتن خودرو مواجه شدم. من به کمک دو نوجوان مامور پلیس را از ماشین بیرون کشیدم. درب ماشین را باز کردم و او را از ماشین خارج کردیم».

والکر با چشمانی اشک بار افزود: «فکر می‌کنم به عنوان یک بی خانمان، در بهترین زمان ممکن در بهترین مکان ممکن حضور داشتم. من سعی کردم به آن زن نیز کمک کنم اما متاسفانه او جانش را از دست داده بود.»مامور نجات یافته به بیمارستان مموریال هرمان منتقل و بستری شد. دو کودک ۵ و ۲۲ ساله مجروح این حادثه نیز به بیمارستان منتقل شدند که حال کودک بزرگتر وخیم و دومی مساعد گزارش شده است.


سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد