اونس طلا1825.3
مظنه6,197,000
18 گرم1,430,500
ارزش سکه13,961,841
قدیم (بهار)14,450,000
جدید (امامی)15,400,000
نیم8,350,000
ربع5,300,000

تست رنگ ها: شما بیشتر به چه رنگی لباس می پوشید؟

رنگ ها در دنیای روانشناسی دارای معنا و مفهومی هستند که می توانند با خلقیات و شخصیت شما در ارتباط باشند.

به گزارش سایت طلا، رنگ ها در واقع دارای معنا و مفهومی هستند که ما فارغ از دانستن معنای آن ها دست به انتخاب شان می زنیم درنتیجه به راحتی رنگ لباسی که می پوشیم می تواند نشان دهنده شخصیت ما باشد.

سیاه

مقتدر عجول در آرزوی تناسب اندام ؛ سیاه رنگ قدرت و اقتدار است ؛ رنگی که فرهیخته ها و آدم های محکم سراغش می روند ؛ این رنگ می تواند نماد هوش هم باشد ، پس احتمالا به همین دلیل است که اغلب لباس های فارغ التحصیلی سیاه رنگ هستند . اما از سوی دیگر ، سیاه رنگ مرگ و عزاداری است و باید گفت که این سیاه پوشان مقتدر و جدی را نمی توان آدم های شادی به حساب آورد .

خاکستری

فرهیخته و با کمالات با اعتماد به نفس عاشق نوستالژی ، خاکستری دوستها گروه دیگری از روشنفکرها هستند ؛ روشنفکرهای با اعتماد به نفسی که کمی بیشتر از دیگران در دنیای خود غرق هستند و با عقایدشان دست و پنجه نرم می کنند . آن ها عاشق یاد گرفتن هستند و اجازه هم نمی دهند که کسی به عقاید محکم شان حمله کند ؛ خاکستری پوش ها همیشه کمی بیشتر از سن واقعی شان می دانند و به آن سبک زندگی می کنند .

سفید

روشنفکر مرتب و تمیز ساده ؛ سفیدپوش ها اهل معنویت هستند . آن ها دوست دارند زندگیشان را با صداقت و سادگی پیش ببرند و در آرزوی یک دنیای بی عیب و نقص و سرشار از مهربانی هستند . آن ها آدمهای دقیق و مرتبی هستند که حتی نمی گذارند یک لکه کوچک ، سفیدی دنیایشان را آلوده کند . این افراد دنیای ذهنی جالب و قابل احترامی دارند و به عقاید دیگران هم احترام می گذارند .

قرمز

مهاجم و بداخلاق پر از انرژی حساس ؛ می خواهید آدم های دور و برتان را هیجان دزه کنید و توجه ها را به خود جلب کنید ؟ پس قرمز بپوشید ! به همین دلیل است که رنگ چراغ توقف راهنمایی ، قرمز است ، چون هیچ رنگی به اندازه سرخ نمی تواند چشم ها را به خود متوجه کند . این رنگ سرشار از انرژی ، سمبل زندگی است . اما با تمام خوبی هایش ، کمی خشم را هم در خود دارد . پس اگر می خواهید یک پرانرژی مهربان باشید ، زیاد سراغش نروید .

لباس

زرد


پرانرژی اهل تمرکز راحت و شوخ طبع ؛ زرد رنگ شادی است ؛ رنگی که روانشناسان توصیه میکنند افراد افسرده خود را با آن درمان کنند . البته این رنگ پر از هیجان و حرکت هم هست و به همین دلیل نباید اتاق کودکان بیش فعال را غرق در آن کرد ؛ زردپوش ها آدم های خلاقی هستند ؛ آن ها قدر زندگی را خوب میدانند و آدمهای اجتماعی به شمار می آیند .

سبز

دوست همه آرام ، اما پرانرژی ثروتمند ؛ پول و طبیعت ، ۲ عنصر اصلی ای که اداره جهان را برعهده دارد ، در این رنگ نهفته است . سبک آرامش سبزپوشان کمی با آبی پوشان فرق می کند . آن ها آرامشی همراه با سخاوت و دلبازی دارند و خیلی راحت می توانند غصه هایتان را از شما بگیرند . سبزپوش ها زندگی متعادلی دارند و هرگز با افراط و تفریط ، آرامش خود و دیگران را برهم ی زنند .

آبی

دل دریایی وفادار و اهل سازش باطراوت ؛ آسمان ، دریا ، آب . هرچه این رنگ را در خود دارد ، سرشار از آرامش است و به همین دلیل آبی پسندان هم آدم های آرامی هستند ؛ البته در بعضی موارد آن ها از فرط آرامش به آدم هایی سرد شبیه می شوند.محققان می گویند که آدم ها وقتی آبی می پوشند ، فعالتر و خلاق تر می شوند ؛ شما می توانید به یک آبی پوش اعتماد کنید و به چنین آدم متینی ، نه تنها در کار بلکه در زندگیتان هم تکیه کنید .

بنفش

اهل تجملات بی خیال پول فرهیخته و رمانتیک ؛ بنفش را فرهیخته ها می پوشند ، زیرا رنگ عقل و خرد است . آن ها آدم های خوش قول و وفاداری هستند که با کمک توانایی هایشان می توانند زندگی مرفهی را برای خود رقم بزنند.بنفش پوش ها آدم هایی عاطفی هستند و به جزئیات زندگی اهمیت زیادی می دهند ؛ گفتیم که آن ها در کسب درآمد مشکلی ندارند و باید بگوییم که عاشق تجملات و زندگی لوکس هستند .

قهوه ای

سفت و سخت قابل اعتماد اصیل و با ثبات ؛ قهوه ای پوش ها آدم های مقتدر و باثباتی هستند که می توانند برای کوچک ترین بخش های زندگیشان برنامه ریزی کنند.اگر می خواهید عقیده یک قهوه ای پوش را تغییر دهید ، باید بگوییم که راه طولانی در پیش دارید ، زیرا آن ها باورهایشان را بیشتر از هر فرد دیگری جدی می گیرند ، اما در مقابل ، شما می توانید مطمئن باشید که آن ها هر روز رنگ عوض نمی کنند و سرتان را کلاه نمی گذارند .

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد