اونس طلا1815.9
مظنه5,858,000
18 گرم1,352,300
ارزش سکه13,198,074
قدیم (بهار)13,400,000
جدید (امامی)14,100,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

علت گران فروشی ایرلاین‌ها ضعف نظارت وزارت راه و شهرسازی است

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بر اساس قانون، وزارت راه و شهرسازی باید قیمت بلیت هواپیما را تعیین کند ولی اکنون این ضعف را در نظارت وزارت راه و شهرسازی می بینیم.

به گزارش سایت طلا ،صدیف بدری ، با اشاره به گران فروشی ایرلاین ها، بیان کرد: کمیسیون عمران در خصوص گران فروشی بلیت هواپیما به سازمان هواپیمایی و وزارت راه شهرسازی تذکرات متعددی داده است. براساس اساسنامه سازمان هواپیمایی کشور وزارت راه و شهرسازی باید تعیین قیمت انجام دهد اما بر اساس احکامی در قانون پنجم توسعه قیمت ها به صورت شناور تعیین می شد.

وی در ادامه اظهار کرد: اما زمانی که زمان برنامه پنجم توسعه به پایان رسید و در برنامه ششم توسعه نیز در این زمینه حکمی نیامده است، باید بر اساس اساسنامه سازمان هواپیمایی کشور، قیمت گذاری انجام شود و وزارت راه و شهرسازی قیمت گذاری را انجام دهد. مقرر شده وزیر راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشور گزارش مبسوطی در این زمینه هفته آینده به کمیسیون ارائه کنند تا مشخص گردد چه اقداماتی برای کنترل قیمت بلیت ها و جلوگیری از گران فروشی ایرلاین ها انجام داده اند.


نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما ضعف را در نظارت وزارت راه و شهرسازی می بینیم. افزایش قیمت ها از سوی ایرلاین ها تخلف است و حتما باید تعیین قیمت صورت گرفته و بر روی اجرای دقیق آن نظارت شود.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد