اونس طلا1820
مظنه5,863,000
18 گرم1,353,400
ارزش سکه13,209,339
قدیم (بهار)13,500,000
جدید (امامی)14,145,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

واکنش مردم محلی به تولد گوساله سه چشم در هند

تولد یک گوساله سه چشم در هند با واکنش مردم محلی همراه بوده است.

به گزارش سایت طلا ، تولد یک گوساله عجیب در هند روستایی در این کشور را بر سر زبان‌ها انداخته است.

بنا به گزارش DNA India؛ این گوساله با سه چشم در روستای گاندای در منطقه راجناندگادون متولد شده است. این گوساله علاوه بر سه چشم دارای چهار سوراخ بینی است. تولد این گوساله موجب هجوم مردم به خانه صاحب این گوساله شد. این گوساله نزد ساکنان محلی از احترام خاصی برخوردار شده و آن‌ها بر این باورند که این گوساله سه چشم، بازتولد خدای محلی شیوا است.


«نیراج جاندِل»، صاحب این گوساله در این باره به رسانه‌ها گفت: "این گوساله در شب به دنیا آمد. در ابتدا و پس از تولد گوساله ما فکر می‌کردیم که زخمی روی سر این حیوان ایجاد شده است. اما وقتی با نور چراغ قوه آن را بررسی کردیم متوجه شدیم یک چشم است. واقعا شگفت زده شدیم. این گوساله به جای داشتن دو سوراخ بینی دارای چهار سوراخ بینی است. دم آن نیز شبیه به ریسمان است."

بنا به گفته پدر صاحب این گوساله مردم محلی برای ادای احترام به این گوساله به خانه پسرش مراجعه می‌کنند. مردم محلی بر این باورند که این گوساله بازتولد یک خدای محلی با نام شیوا است که این خدا با تولد این گوساله دوباره به سوی آن‌ها بازگشته است.

در همین حال دامپزشک «تارون رامتِک»، ضمن رد هرگونه درخصوص معجزه گوساله سه چشم گفت: "این گوساله به علت اختلال هورمونی با سه چشم به دنیا آمده است. در چنین مواردی معمولا این حیوانات مدت زیادی زنده نمی‌مانند. در حالی که برخی ۱۰ تا ۱۵ روز زنده می‌مانند، برخی نیز شش ماه تا ۲ سال دوام می‌آورند."

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد