اونس طلا1825.5
مظنه5,888,000
18 گرم1,359,200
ارزش سکه13,265,664
قدیم (بهار)13,650,000
جدید (امامی)14,195,000
نیم7,900,000
ربع4,900,000
 

متولدین کدام ماه در رابطه خود خیلی پر توقع هستند؟ (نیمه اول سال)

همه ما در زندگی مشترک و رابطه مان از معشوق خود توقعاتی داریم که می خواهیم که به آن ها احترام بگذارد و آن ها را انجام دهد اما توقع متولدین کدام ماه بیشتر است؟

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا، زندگی کردن با آدم های پر توقع کار بسیار دشواری است در نتیجه پیش از وارد رابطه شدن با این افراد آن ها را بشناسید.

فروردین


فروردینی ها انسان های صادق و درستی هستند و برای صداقت ارزش زیادی قائل هستند . پس از شما می خواهند که با آن ها روراست باشید . و فروردینی ها از کسانی که طفره می روند و مسائلی که اهمیت چندانی ندارند را کش می دهند بیزارند . آن ها به فردی مستقل و پرانگیزه نیاز دارند که توجهشان را جلب کند . اگر انسان کسل کننده ای باشید برای آن ها هیچ جذابیتی ندارید .

اردیبهشت

اردیبهشتی ها از کسانی که سفره دلشان را برای همه باز می کنند خوششان نمی آید . اگر مشکل بزرگی داشته باشند آن را در دل خودشان نگه می دارند و وانمود می که همه چیز عالی است . اردیبهشتی ها به شخصی نیاز دارند که با آن ها همکاری کند. شخصی که به او کمک کند احساسش را ابراز کند و برای شناختن او تلاش کند .

خرداد

متولدین خرداد علایق متفاوتی دارند . آن ها عاشق مشغول شدن به زندگی شان هستند و عاشق هیجان . آن ها به شخصی نیاز دارند که هیجاناتی را برایشان ایجاد کند که در جای دیگر نمی توانند آن را پیدا کنند . خردادی ها شریکی می خواهند که لبخند به لبانشان بیاورد و عاشق ماجراجویی باشد .

تیر

تیر ماهی ها دنیای شان را به شریک زندگی خود می بخشند و هر چیزی که باعث خوشحالی او شود . اما در پشت این مهربانی های عمیق یک انتظار بزرگ وجود دارد و آن هم این است که از همسرشان می خواهند همانطوری رفتار کند که برای او ایده آل است . آن ها تمام وجودشان را در رابطه می گذارند و در مقابل از شریک زندگی خود هم خواهند درست مثل آن ها رفتار کند.

مرداد

با اعتماد به نفس و سبکبار . مرداد ماهی ها به دنبال شریکی هستند که نه تنها باعث پس رفت آن ها نشده بلکه به پشرفت شان کمک کند . آن ها کوچک ترین علاقه ای به بازی ندارند . مردادی ها به دنبال فردی هستند که درست مثل خودشان باشد . شخصی که تردید در کارهایش نداشته باشد و اعتماد به نفس بالایی داشته باشد . آن ها کوچک ترین علاقه ای به انسان های متزلزل ندارند .شهریور

شهریوری ها علیرغم این که انسان های تحلیل گر و منطقی هستند بسیار احساساتی هم هستند ولی به کسی اجازه کشف این ویژگی خود را نمی دهند . آن ها بین واکنش های عاطفی و عقلانی تعادل برقرار می کنند و به شریکی نیاز دارند که مانند خودشان این تعادل را در زندگی ایجاد کند . پس در رابطه با هر موضوعی هم در سطح عاطفی و هم در سطح عقلانی با او صحبت کنید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد