اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

رونمایی از مدرنترین خودروی ملی ترکیه+تصویر

خودروی ملی ترکیه با نام توگ، در نمایشگاه الکترونیک ۲۰۲۲ در لاس وگاس آمریکا رونمایی و معرفی شد.

گروه سرمایه‌گذاری خودروسازی ترکیه موسوم به توگ (TOGG) اولین خودروی خود را در بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی جهان CES در سال ۲۰۲۲ معرفی کرد.

به گزارش فرارو، توگ با هدف ایجاد یک برند جهانی که ۱۰۰ درصد مالکیت فکری و صنعتی آن متعلق به ترکیه است و هسته اکوسیستم تحرک ترکیه را تشکیل می‌دهد، تأسیس شده است. این گروه برند جهانی خود را در نمایشگاه مذکور که نقطه تلاقی در دنیای فناوری است، معرفی کرد.


گورجان کاراکاش مدیرعامل توگ، در سخنانی در این نشست اظهار داشت که آن‌ها یک شرکت خودروسازی کلاسیک نیستند و گفت که ما خود را به عنوان یک شرکت فناوری تعریف می‌کنیم.

گفتنی است بنا به اعلام گروه توگ، این اتومبیل با مدرنترین ویژگی‌های فنی و آخرین تکنولوژی سخت افزاری به بازار عرضه می‌شود. این گروه با هدف تولید خودرو ملی ترکیه و تبدیل آن به اولین مارک اتومبیل داخلی تاسیس شده است.

خودرو ملی ترکیه در طراحی مدرن و خاص خود از طرح لاله که ریشه در خاک آناتولی دارد الهام گرفته است. طرح مدرن آن همچنین از دوره سلجوقی الهام گرفته که نشانگر میراث فرهنگی و جغرافیای ترکیه است. فضای داخلی جادار و بسیار بزرگ این خودرو، راحتی و لذت بی نظیری را در خلال سفر‌های طولانی فراهم می‌کند.خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد