اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

اگر شما نیز جزو پدر هایی هستید که دختر دارید این مطلب را بخوانید

دختر ها برای پدرهای شان بسیار عزیز و محبوب هستند اما بسیاری از پدرها با تمام علاقه شان نمی دانند که چگونه به درستی با دخترشان حرف بزنند.

به گزارش سایت طلا، ارتباط و علاقه بین پدر و دختر ها یک ارتباط بسیار گیرا و مهم است که اگر پدر بلد نباشد با دختر خود صمیمی و نزدیک باشد دیگر نمی تواند آینده خوبی برای دختر خود فراهم کند.

در ادامه 6 نکته طلایی برای نگهداری از دخترها توسط پدرها به شما خواهیم گفت.

1. مانند یک دوست به حرف های او و شیرین زبانی هایش گوش بدهید و این را یادتان باشد که اگر برای دخترها گوش شنوا باشید هیچوقت مشکلاتشان را پنهان نمی کنند.

2. اگر پسرتان از دخترتان بزرگتر است حتما مراقب باشید ، اذیتش نکند و به او دستور ندهد چون این موضوع باعث بیزاری دخترها از جنسیتشان می شود و در آینده نسبت به همسرشان بدبین و بی اعتماد می شوند.

پدر

3. همیشه وقتی از سرکار می آیید دخترتان را بغل کنید و بوسش کنید تا بداند مردها موجودات بی عاطفه ای نیستند.

4. اگه ورزش یا فعالیت خاصی دوست دارد و استعداد دارد تشویقش کنید و امکانات لازم برای او فراهم کنید و به او نگویید : این فعالیت مال پسر ها است.

5. هیچوقت مقابل دخترتان با مادرش بد صحبت نکنید چون این رفتار باعث متنفر شدن دخترتان از شما می شود.6. باباها در آخر باید بگم که شما اولین مرد زندگی دخترتان هستید ، اگه با احترام باهاش رفتار کنید ، محبتتان را به او نشان دهید و محدودش نکنید در آینده یک دختر سالم ، شاد و موفق در زندگی خواهید داشت.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد